Výběr bílé barvy pro první malování v novostavbě

Honza S.
4. 9. 2020
Dotaz
3 komentáře
Má někdo nějaké doporučení, jakou bílou barvu zvolit do interiéru? Očekávání jsou i) aby se s barvou dobře pracovalo ii) aby barva byla trvanlivá iii) abychom nemuseli po 2-3 nátěru barvu škrábat iv) aby barva splňovala požadavky na otěr (tj. nebudu mít bílý záda když se opřu) v) aby barva měla vyšší bělost a byla zároveň propustná Jaký máte názor na omyvatelnou barvu? Má smysl ji dávat všude v domě (mě napadlo například pouze v dětských pokojích)? Cena není na prvním místě, ale zase aby tomu výsledek odpovídal. Honza.
Lukáš Beran

Lukáš Beran 4. 9. 2020 13:07:40

My máme HET Klasik v celém domě a spokojenost. Do koupelny a na WC jsme dali omyvatelný HET Brilliant 100, ale že by v tom byl nějaké viditelný rozdíl se říct nedá. Koukněte na náš článek pro inspiraci https://www.selfiehome.cz/2018/03/malovani-interieru-domu/

Jakub a Niki 4. 9. 2020 9:39:14

Ahoj, za mě můžu doporučit HET Klasik, vymalován celý dům a spokojenost, jak s prací, tak s bělostí otěrem atd. S omyvatelnou barvou neporadím.
Jakub

Michal 4. 9. 2020 8:50:03

Požadavkům bohatě vyhoví Primalex Plus, omyvatelnou Primalex Fortissimo (je ještě bělejší než Plus) jsem dával jen do zádveří. Doporučujou ji dávat i do koupelen, popř tam kde očekáváte zašpinění.

Chci poradit od odborníka

Nevíte si rady a potřebujete pomoci? Spojte se s námi, rádi Vám pomůžeme.

První rok stavby e4

Chci poradit od odborníka

Nevíte si rady a potřebujete pomoci? Spojte se s námi, rádi Vám pomůžeme.

První rok stavby e4
První rok stavby e4