Jiný odstín oken a garážových vrat

Veha
28. 1. 2020
Dotaz
3 komentáře

Hezký večer, prosím o radu, názor. S partnerem jsme celou dobu chtěli okna od Sulka v odstínu cherry amareto, a k tomu gar.vrata od Hormanna. Bohužel, okna partner objednal, ale nepodíval se předtím, jestli ten odstín prodává i Hormann. Samozřejmě neprodává. Takže nevíme, co dělat. Já jsem navrhla najít jinou značku, která nám vyrobí vrata v tom odstínu jako okna, jenže partner mi tvrdí, že žádná značka neni tak kvalitní jako Hormann. Našel tedy dvě další firmy, které dveře vyrábí, ale prý nejsou tak dobré jako Hormanna a taky byly o dost dražší, takže to už si zase dovolit nemůžeme :-( Partner mi pořád vnucuje, že ty vrata od Hormanna (v odstínu dřevodekor rosewood mahagon, který se k cherry amareto nejvíc přibližuje) budou vypadat dobře, jenže já si nějak nedokážu představit okna a vrata v jiném dřevodekoru. Aby to prostě nebylo jak v kocourkově......... Já mám špatnou představivost, tak se ptám Vás zkušených, jestli by to šlo k sobě, nebo jak byste to řešili Vy. děkuji!

brantec 30. 1. 2020 6:26:38

Zkuste Google a Duragrain Cherry. Já to v katalogu taky nenašel, ale obchodník věděl..

Veha 29. 1. 2020 22:18:11

Dobrý večer, koukám do katalogu Hormanna a nikde tam odstín cherry v dřevodekoru nevidím..... Můžu se zeptat, kde jste to viděl/našel? Jinak u Lomaxe jsme si také nechávali dělat nabídku, ale vyšla mnohem dráž než u vrat od Hormanna (o cca 25 tis)..........

brantec 29. 1. 2020 22:02:32

Dobrý den, řešil jsem stejný problém. Hörmann naštěstí nabízí i odstín Cherry, který vypadá z 95 % stejně jako Cherry Amaretto od DAFE Plastu. Vrata ještě nemáme objednaná, ale půjdeme do nich. Měl jsem od nich vzorek - část sekce a ten rozdíl je minimální. Člověk , který tom nebude vědět, tak to nepozná... Navíc v té ploše to stejně bude vypadat jinak než úzký pruh rámu okna.
Jinak odstín Cherry Amaretto umí i Lomax, cenově vychází nastejno s Hörmanny.

Chci poradit od odborníka

Nevíte si rady a potřebujete pomoci? Spojte se s námi, rádi Vám pomůžeme.

První rok stavby e4

Chci poradit od odborníka

Nevíte si rady a potřebujete pomoci? Spojte se s námi, rádi Vám pomůžeme.

První rok stavby e4
První rok stavby e4