Cena za inženýring

Veha
30. 5. 2018
Dotaz
2 komentáře

Ahoj všem, platil jste si někdo k projektu i inženýring? Můžu se zeptat na cenu? Máme nabídku na 25tis ale to mi přijde moc.

Děkuji

Vojta 31. 5. 2018 7:41:39

Asi zalezi na potrebnych vecech primo k Vasemu projektu. Jak pise pan Ing. Veber, pokud by toho bylo hodne k vyrizeni a neprijemni urednici, tak by to byla dobra cena. V nasem pripade by to napriklad bylo mirne za hranou predrazene sluzby, jelikoz jsme vsim prosli celkem hladce.

Myslim, ze to ma dotycny moc dobre propocitane, tedy Vas snad vylozene nebude chtit obrat o penize, ale je mozne, ze by jste to svepomoci mohli zvladnout taky. Ale opakuji, ze je to asi o tom, co vse potrebujete.

ing. arch. Martin Veber

ing. arch. Martin Veber 30. 5. 2018 21:03:33

Kdyby bylo zařízení všech stanovisek a finálního povolení procházka růžovou zahradou, s usměvavými a ochotnými referentkami a kafíčkem na každém úřadě, je to pořádně přepálená cena. Kdyby to bylo to peklo, které občas (často) zažívám, tak je to senzační láce, za které bych Vašemu projektantovi některé ty lapálie s chutí přenechal.

Blbé je, že mnohokrát nevíte, jak to vyjde, ovšem zkušený projektant ví, že to bývá spíš ten krutý scénář (namátkou stavební úřad Týn nad Vltavou některé městské části Prahy či Třeboň a Krumlov jsou vyloženě lahůdka, s něhou vzpomínám naopak na Vsetín, Kouřim, Bechyni nebo Písek).

Chci poradit od odborníka

Nevíte si rady a potřebujete pomoci? Spojte se s námi, rádi Vám pomůžeme.

První rok stavby e4

Chci poradit od odborníka

Nevíte si rady a potřebujete pomoci? Spojte se s námi, rádi Vám pomůžeme.

První rok stavby e4
První rok stavby e4