Sádrokartonový strop

Aby vše bylo rychle a kvalitně provedené a my stačili ještě do zimy nainstalovat podlahové topení a následně zalít podlahu anhydritem, sehnali jsme s pomocí Dektradu dva sádrokartonáře, kteří nám za zhruba 3týdny strop (170m2) udělali.
Inspirace
31. 10. 2010

Práce obsahovala montáž profilů, parotěsné fólie, protipožárního 12,5mm silného sádrokartonu, následné zatmelení a zabroušení spojů a nakonec akrylem začištění spojů u zdi. Dále práce obsahovala vyrobení nosného roštu  na uchycení půdních schodů a v obývacím pokoji montáž soklu, který slouží k optickému rozbití velké plochy a oddělení jídelního prostoru od kuchyně a obývací místnosti. Izolace stropu nebyla v této fázi provedena, jelikož jsme se rozhodli místo klasické vaty v rolích pro foukanou izolaci a to 25cm v čediči, který má větši požární odolnost a je na m2 těžší tudíž má větší tepelnou a akustickou hodnotu.

Tuto izolaci nám provede firma Izotrade 27.10. a to tak, že podledem protáhnou 50m hadici se kterou postupně vyfoukají celý strop i s překrytím vnitřních a obvodových zdí. Tato práce bude v tentýž den hotova.

Náklady

Celkem 0 Kč

Galerie

Hledáte výhodnou cenu?

Pomůžeme Vám se získáním cenové nabídky. Napište co sháníte.

Chci poradit od odborníka

Nevíte si rady a potřebujete pomoci? Spojte se s námi, rádi Vám pomůžeme.

Komentáře