Podzimní veletrhy nabídnou nepřeberné množství inspirace pro váš domov

27. 8. 2015
Inspirace
Žádné komentáře

Chystáte se zařizovat interiér vašeho domova či jen milujete dekorace a rádi si váš byt či dům zútulňujete? Potom nesmíte chybět na podzimních veletrzích o bydlení, kdy se areál výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanechpromění v ráj dekorací, dárkových předmětů a vybavení interiérů od nábytků až po koberce či záclony. Od 1. do 4. října se tam totiž uskuteční největší podzimní veletrh nábytku, interiérů a designu FOR INTERIOR a veletrh FOR DECOR & PRESENT, který poslouží nejen k nákupu vánočních dárků. 

Veletrh nábytku, interiéru a designu FOR INTERIOR patří mezi největší podzimní akce svého druhu. Představí se na ní mnoho významných českých i zahraničních výrobců nábytku, ale i menších interiérových studií a bytových architektů, kteří vám poradí. Chybět nebude ani atraktivní program. Přímo před zraky návštěvníků navrhne tým špičkových architektů z ateliéru několik vybraných interiérů. Vaši vizi budoucího bydlení můžete do unikátního projektu přihlásit na forshow.cz. Výtěžek z této akce poputuje na dobročinný projekt Školy pro Barmu. Za pozornost stojí i seminář Institutu bytového designu na téma Světové trendy v interiérech. 

Již 6. ročník veletrhu FOR DECOR & PRESENT nabídne jako každý rok pomocnou ruku při nákupu vánočních dárků a dekorací do vašeho domova. Těšit se můžete na nepřeberné množství originálních dekorací, bytového textilu, luxusních dárků i maličkostí, které udělají radost. Po několika letech se objeví na veletržní scéně firma MOBAX, dovozce značkového zboží do kuchyně a bytových doplňků. Ta osvěží svou expozici o doprovodný program v podobě kuchařské show s šéfkuchařem Honzou Řepou. Na veletrhu se v české premiéře představí i polská firma z oboru floristiky – R. M. WARBET. Návštěvníkům předvede rozkvetlý stánek plný uměleckých květinových aranžmá a umělých květin. Připravena je i výstava současných tapiserií, kterou najdete na expozici Prague Patchwork Meeting. Pokud přemýšlíte, jak ozvláštnit váš interiér, může právě pro vás být názornou inspirací snoubení moderního designu s originální nástěnnou textilií.

Podzimní veletrhy nabídnou nepřeberné množství inspirace pro váš domov

Skrytý vchod do světa luxusu

Premiérově návštěvníci na veletrhu FOR INTERIOR uvidí společnost TWIN, s.r.o. Ta představí novou řadu skrytých zárubní pro otočné a posuvné dveře. Zárubně XINNIX zcela splynou se stěnou a vynikají tak svojí nenápadností.

Podzimní veletrhy nabídnou nepřeberné množství inspirace pro váš domov

    

Podzimní veletrhy nabídnou nepřeberné množství inspirace pro váš domov

Jídelní stůl Hanna

Stůl, který se na první pohled odlišuje od ostatních, bude na veletrhu FOR INTERIOR k vidění u firmy ROTT s.r.o. Stůl Hanna je specifický směrem vláken dřeviny, který je oproti zvyklostem napříč desky, a splňuje tak požadavky na jídelní stůl moderního designu. 

Podzimní veletrhy nabídnou nepřeberné množství inspirace pro váš domov

Nábytek na zakázku

Společnost JN Interier se specializuje na výrobu nábytku na zakázku. Dodává především kuchyně na míru, skříně či šatny. Na veletrhu FOR INTERIOR předvede ukázku nových dekorů materiálů či nové nábytkové kování a nabídne řešení plné inspirace pro zařizování útulného bydlení.

Podzimní veletrhy nabídnou nepřeberné množství inspirace pro váš domov

Na jednu vstupenku budou moci návštěvníci zhlédnout 3 veletrhy a jejich atraktivní doprovodný program. Dvojici veletrhů pro bydlení doplní oblíbená akce FOR GASTRO & HOTEL, jejíž součástí bude letos i semifinále mezinárodní soutěže GLOBAL CHEFS CHALLENGE. To vše od 1. do 4. října 2015 v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Více najdete na www.forinterior.cz