Okna, dveře, vrata

Okna, dveře, vrata
Evča a Péťa
Evča a Péťa
27. 1. 2013
Inspirace
Žádné komentáře
K této akci asi není co dodávat. Vrata a posléze i dveře a okna se museli nejdříve zaměřit a potom na to výrobce měli od 4 do 7 týdnů, kdy komponenty připravovali a vyráběli. Posléze přijeli montéři a ti to během jednoho dne všechno udělali.

Otvory jsme si nejdříve připravili tak, že jsme špaletu olepili 30mm extrudovaným polystyrenem a musím uznat, že to byl moc dobrý tah, neboť se přerušil tepelný most a vše se tím i srovnalo.

Okna a dveře máme od ostravské firmy Pramos, kterou mohu jen doporučit. Komunikace s nimi a samotná instalace probíhala přesně jak měla. Pod hlavní a balkonový vchod dali zatím provizorní „stojky“, které se potom před vylíváním podlah zabednili a posléze i vyměnili za beton. O střešní okna se postaral známý – klempíř, který je objednal, přivezl i namontoval v rámci akce střešní krytina. Okna jsou celoplastová od Veluxu. O vrata se postarala další ostravská firma Demi Ostrava, která tady zastupuje garážová vrata Lomax. Také bych jim tímto chtěl poděkovat za skvělou práci a i za pomoc při zapojování vrat letos na jaře. Konečně nám ke konci listopadu loňského roku přestalo do baráčku foukat a my jsme se s vervou mohli pustit do vnitřních prací :-)

Náklady

Název položky Cena

Doplatek okna

37 000 Kč

Záloha na okna

86 056 Kč

Doplatek vrata

11 100 Kč

Extrudovaný polystyren

1 913 Kč

Záloha na gar. Vrata

26 000 Kč

Celkem 162 069 Kč

Galerie

Chci poradit od odborníka

Nevíte si rady a potřebujete pomoci? Spojte se s námi, rádi Vám pomůžeme.

První rok stavby e4

Chci poradit od odborníka

Nevíte si rady a potřebujete pomoci? Spojte se s námi, rádi Vám pomůžeme.

První rok stavby e4
První rok stavby e4