Nejvyšší možná částka z dotací a co nejméně starostí aneb jak na instalaci FVE

Autor: Krel Central a.s. (2 příspěvky)
2. 3. 2023
1 komentář
Nejvyšší možná částka z dotací a co nejméně starostí aneb jak na instalaci FVE
Příspěvek stavebníka

Obnovitelné zdroje jsou ve společnosti stále větším tématem. Představují totiž naprosto jednoduché řešení pro všechny, kteří chtějí ušetřit na nákladech za elektrickou energii, a přitom neomezovat její spotřebu. I když je návratnost této investice v horizontu jednotek let nepopíratelná, odrazují potenciální majitele od pořízení například vysoké vstupní náklady či složitost procesu získávání dotací. Patříte i vy mezi ně? Svěřte vaši nemovitost do rukou Krel Central a využijte všechny výhody FVE naplno!

Právě proces získávání dotací obnáší zpracovávání odborných podkladů i spoustu dalších formalit, což pro běžného člověka a laika představuje často nepřekonatelný problém. Proto jsou vám k dispozici odborníci z Krel Central, kteří mají letité zkušenosti v oblasti elektrotechnického průmyslu i kontakty, díky kterým za vás rádi vyřídí všechny formality tak, abyste nic nezanedbali. Navíc zdarma zpracují potřebné podklady a po vyřízení všech procesů také FVE naistalují a připojí do distribuční sítě. Zároveň se v dotačním procesu postarají o to, abyste dosáhli na tu nejvyšší možnou částku.

V případě zájmu o tyto služby stačí pouze vyplnit krátký vstupní dotazník na webu Krel Central, na základě kterého přichystají specialisté nabídku na míru vaší nemovitosti. V případě, že si společně odsouhlasíte jak projekt samotný, tak i cenovou nabídku, navštíví vás zástupce, se kterým můžete zdarma konzultovat možnosti instalace i všechny vaše dotazy.

Reklama

Následně si vyberete z nabídky dostupných dotací tu pravou. Rodinné domy mají k dispozici například dotaci s názvem Nová zelená úsporám, která dokáže urychlit návratnost investice až o 7 let. Nárok na ni má každý majitel nemovitosti, který nemá žádnou jinou aktivní žádost o vyplacení podpory z NZÚ a užívá daný subjekt k trvalému bydlení. Jedná se konkrétně až o částku 225 000 Kč. Může se ale stát, že Státní fond životního prostředí danou žádost zamítne. V tom případě vám částku v plné výši vyplatí z vlastních prostředků společnost.

Na své si přijdou i majitelé firem, kteří díky nastavenému procesu ušetří jak spoustu peněz, tak i času. Společnost má pro ně totiž přichystaný postup, který zahrnuje kompletní a bezchybnou administraci výběrového řízení, hlídání formalit a lhůt pro zveřejnění, zřízení profilu zadavatele i nastavení kvalifikačních kritérií. I zde je součástí výběr vhodného dotačního programu, ať už jde o Národní plán obnovy (NPO), Modernizační fond, Operační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost (OP TAK) či Operační program Životního prostředí (OPŽP).

Reklama

Stále váháte a nejste si jistí, zda si FVE opravdu pořídit? Možná vás přesvědčí některá z jejích nesporných výhod. Ať už jde o nezávislost na vašem distributorovi elektřiny, značnou úlevu životnímu prostředí díky snížení uhlíkové stopy či v případě varianty FVE s baterií – ochrana proti všem výpadkům elektrické energie. Jestliže bateriové úložiště nepreferujete nebo na něj nemáte dostatek financí, existuje i možnost instalace fotovoltaiky s akumulací přebytků do teplé vody. Díky tomu získáte ohřátou vodu „zdarma“ po dobu 6-7 měsíců v roce. FVE panely jsou také skvělým pomocníkem na ohřev bazénů či dobíjení elektromobilů.

Reklama

Ušetřete svůj drahocenný čas i peníze a místo nekonečného hledání informací využijte služeb odborníků.

Není třeba se bát – váš projekt budete mít neustále pod kontrolou, jen nebude představovat takovou zátěž jak pro vás, vaši rodinu či zaměstnance. 

Pomohl vám tento obsah?
Sdílejte ho s přáteli...
... nebo mu přidejte hodnocení
Přidávat hodnocení může pouze přihlášený stavebník
O autorovi
Krel Central a.s. (2 příspěvky)
Další články autora:
  Víte, že můžete také vytvářet příspěvky? Kvalitní příspěvky finančně odměníme. Zobrazit více informací
  Krel Central a.s.

  Krel Central a.s.

  Postavíme Vám fotovoltaickou elektrárnu do Vaší domácnosti či firemních prostor na klíč.

  Václavské náměstí 832/19, Václavské náměstí 832/19

  +420 800 66 22 44

  https://www.krelcentral.cz/fotovoltaika

  Michal 7. 3. 2023 10:10:50

  Možná se pletu ale nezní to moc seriózně, berte to jako sondu do myšlení bežného stavebníka:
  1) firma někde na Václavském náměstí ? To mi evokuje virtuální adresu, od montážní firmy bych očekával že bude mít někde nějakou dílu/sklad - prostě normální firmu.
  2) firma založena ke konci 2020 a za dva roku deklaruje tucty (během covidu ??) referencí na významné zákazníky kde jsou jen obecné odkazy vedoucí na bežné stránky těch institucí - kbyby se za odkazem aspoň skrývala tisková zpráva k té montáži. Jako to si může udělat kdokoliv.
  3) A.S. s jediným akcionářem ? To dává smysl
  4) Rozsah služeb poněkud nereálný/nekonzistetní. Dluhopisy? A třeba hrnce by nebyly ?

  Krel Central a.s.

  Krel Central a.s.

  +420 800 66 22 44

  Reklama
  Sponzorovaná reklama
  Reklama

  Akce na stavební materiály, nová videa a postupy...

  Reklama
  Reklama