I bez projektu FIRST MINUTE cena na nákup cihel

Autor: HELUZ (59 příspěvků)
20. 8. 2022
0 komentářů
I bez projektu FIRST MINUTE cena na nákup cihel
Komerční

Společnost HELUZ garantuje slevu budoucím stavebníkům na  nákup cihel HELUZ FAMILY nebo FAMILY 2in1 i těm, kteří ještě nemají projektovou dokumentaci registrují se do konce srpna a objednají do poloviny září. Mají pak dostatek času na vypracování kvalitního projektu za podpory technických poradců a před vývozem HELUZ vypočítá skutečnou spotřebu materiálu zdarma.

Objednat cihly je potřeba nejpozději do 15. 9. Podmínkou účasti je registrace do 31. srpna 2022 a podrobné informace jsou na http://www.heluz.cz/akce.

Akce HELUZ CIHLY FIRSTMINUTE NA PŘÍŠTÍ ROK je benefitem pro všechny zákazníky společnosti HELUZ za jejich důvěru a umožní jim stavět bez čekání na materiál v příštím roce. Vztahuje se na odběr cihel řady HELUZ FAMILY nebo HELUZ FAMILY 2in1 pro ucelené domy a projekty v České republice.

Při splnění všech podmínek akce HELUZ CIHLY FIRSTMINUTE NA PŘÍŠTÍ ROK získá zákazník cihly HELUZ FAMILY nebo HELUZ FAMILY 2in1 v šíři 38, 44 a 50 cm s garantovanou slevou z ceníkových cen výrobce.

Vývoz materiálu s touto slevou bude možný pouze od 1. března 2023 do 30. června 2023.

Prvním krokem pro účast v akci HELUZ CIHLY FIRSTMINUTE NA PŘÍŠTÍ ROK je registrace pomocí webového formuláře na stránce www.heluz.cz/akce, nejpozději do 31. 8. 2022.

Registrovat se mohou i ti zákazníci, kteří mají výkaz výměr se slevovým kódem, ale doposud neobjednali materiál u společnosti HELUZ.

Odběratel objedná cihly na základě získaného slevového kódu u vybraných stavebnin nejpozději do 15. 9. 2022.

Příští rok zákazník odebere v období od 1. 3. 2023 do 30. 6. 2023 od vybraného distributora/prodejce stavebnin minimálně 70 % objednaného materiálu ze zpracovaného výkazu výměru.

Garantovaná sleva platí na cihly řady HELUZ FAMILY nebo HELUZ FAMILY 2in1 v šíři 38, 44 a 50 cm.

Akce probíhá pro objednávky obdržené do 15. 9. 2022, nebo do vyprodání výrobní kapacity společnosti.

I bez projektu FIRST MINUTE cena na nákup cihel

Na www.mujheluz.cz můžete průběžně sledovat vyhodnocení nároku na získání věrnostního bonusu.

V sekci Můj HELUZ si po odebrání materiálu můžete vygenerovat Šekovou knížku HELUZ s dalšími benefity pro svou stavbu, tento benefit je určen pro zákazníky realizující své stavby na území České republiky.

 HELUZ cihlářský průmysl v.o.s.

HELUZ cihlářský průmysl v.o.s.

800 212 213

Poslat poptávku
Reklama
Sponzorovaná reklama
Reklama

Akce na stavební materiály, nová videa a postupy...

Reklama
4. část - Základová deska

Véna

4. část - Základová deska

Reklama