Co všechno dnes již zvládne váš robotický vysavač?

Autor: eVisions Advertising s.r.o. (4 příspěvky)
Kategorie: Všechny kategorie
27. 7. 2022
0 komentářů
Co všechno dnes již zvládne váš robotický vysavač?
Příspěvek stavebníka

Moderní doba jde kupředu a robotické vysavače s ní. Zefektivnit, zkvalitnit a zjednodušit úklid je stále hlavním cílem vývojářů. Nejnovější vychytávky naznačují, že za pár let bude celý úklid domácnosti v režii strojů. Přečtěte si, co už dnes dokážou nejmodernější robotické vysavače.

1. Orientovat se v prostoru

Kdysi přejížděl robotický vysavač chaoticky po místnosti a směr změnil jen při nárazech na překážky. Takové vysávání ale bylo časově náročné. Nejnovější robotické vysavače jsou vybavené systémy GPS, případně laserovými nebo kamerovými navigacemi, které jim umožní zmapovat prostor a lépe se v něm zorientovat. Díky tomu vysavač ví, která místa již vysál a kde je naopak potřeba podlahu ještě uklidit.

2. Detekovat nečistoty

Díky funkci Dirt Detect (detekce nečistot) dokážou robotické vysavače najít nečistoty na podlaze a uklidit přímo konkrétní místo. Vaši podlahu tak udrží stále dokonale čistou s minimem námahy a minimální spotřebou energie.

3. Vyprázdnit nádobu s nečistotami

Robotické vysavače se stávají samostatnějšími a samostatnějšími. Už dávno nemusíte po každém vysátí, nebo dokonce ještě v průběhu vyprazdňovat malou nádobku s nečistotami. Když má robot plno, sám se zajede vyprázdnit do dokovací stanice. Díky výše zmíněné orientaci v prostoru navíc zvládne navázat na úklid přesně tam, kde skončil.

4. Zneškodnit maximum bakterií

Rychlý úklid není vším. Důležitá je také důslednost. Vysavače se speciálními UV lampami umějí podle výrobců zničit až 99 % všech bakterií.

5. Šetrný úklid

Každá podlaha potřebuje jinou péči. Chytré robotické vysavače poznají, o jaký typ podlahy jde, a přizpůsobí jí sací výkon i rychlost otáčení kartáčů. Tím zajistí dokonalé vysátí bez poškození.

Pomohl vám tento obsah?
Sdílejte ho s přáteli...
... nebo mu přidejte hodnocení
Přidávat hodnocení může pouze přihlášený stavebník
O autorovi
eVisions Advertising s.r.o. (4 příspěvky)
Další články autora:
    Víte, že můžete také vytvářet příspěvky? Kvalitní příspěvky finančně odměníme. Zobrazit více informací

    Akce na stavební materiály, nová videa a postupy...    Copyright © 2009 - 2022 Stavební Postupy s.r.o. Obchodní podmínkyZásady ochrany osobních údajů