Wienerberger fórum – největší online stavební konference, na které nemůžete chybět!

Wienerberger fórum – největší online stavební konference, na které nemůžete chybět!
Wienerberger
17. 12. 2021
Inspirace
Žádné komentáře

Wienerberger fórum si svými devíti ročníky vybudovalo pevné místo v kalendáři odborných akcí. Desátý ročník bude nejen jubilejní, ale také revoluční. Poprvé v historii nepůjde o běžnou živou konferenci, ale online akci ve virtuálním světě World of Wienerberger. Poprvé virtuálně a poprvé pro všechny již 20. 1. 2022.

Proč Wienerberger volí online model? „Hlavním důvodem pro tento formát je stále postupující digitální transformace. Konference tak bude sloužit k aktivnímu představení našeho nového nástroje, partnerské WIP zóny, širší veřejnosti,“ vysvětluje Jiří Dobiáš a dodává: „Právě tato WIP zóna, která je novinkou mezi našimi nástroji nejen pro stavební odborníky, poslouží všem zájemcům jako dveře do virtuálního světa World of Wienerberger, který se otevře 20. ledna 2022. Ten přednášky oživí a udělá je přínosnějšími.“

Již od 1. prosince 2021 je tak možno se na konferenci registrovat na adrese www.wipzona.cz. Zajímavých témat, rad i a novinek jak z oblasti legislativy, tak ze stavebnictví, mají experti Wienerbergeru jako vždy dostatek pro všechny odborníky i laiky. „Naším cílem je poradit, inspirovat a pomoci zorientovat se v možnostech a případně také omezeních, jež technologie, praxe i legislativa přinášejí. Projektantům, architektům, studentům, investorům, stavebníkům i firmám chceme zkrátka ukázat co nejvíce z našich řešení včetně novinek, které pro rok 2022 připravujeme,“ zve Jiří Dobiáš.

Program bude více než zajímavý

Zajímavých témat bude více, než dost. Dozvíte se o novinkách ze sortimentu Porotherm a Tondach. Chybět nebude téma NZEB po roce 2022, novinky o zdivu, změny ve skladbách šikmých střech a mnoho dalšího.

Svépomocní stavebníci jsou vítáni

Nenechte si tuto akci ujít! Poprvé se konference mohou zúčastnit nejen odborníci, ale i všichni, kdo se zajímají o stavbu domu svépomocí. Konference je ZDARMA. Zaregistrujte se již nyní, počet sledujících je omezený. Registraci můžete provést již nyní na této stránce www.wipzona.cz.

Na nový virtuální svět World of Wienerberger se můžete podívat v této video pozvánce:

Chci poradit od odborníka

Nevíte si rady a potřebujete pomoci? Spojte se s námi, rádi Vám pomůžeme.

První rok stavby e4

Chci poradit od odborníka

Nevíte si rady a potřebujete pomoci? Spojte se s námi, rádi Vám pomůžeme.

První rok stavby e4
První rok stavby e4