Reklama
Reklama
Vyhledat: 

Vše o bazénech na 1 místě

Uvažujete o pořízení bazénu? A chcete dopředu znát všechny důležité informace? Víme, kde najdete vše, co potřebujete vědět. Pročtěte si poradnu, do které píšou své zkušenosti samotní bazénáři.

Jedním z autorů je Michal Vlášek, člověk, který mezi bazény vyrostl. Vyráběl je totiž už jeho otec a on po něm bazénářské řemeslo převzal.

„Za ty roky už přesně víme, co se lidem osvědčuje a s čím mají špatné zkušenosti. Naše filosofie není prodat bazén za každou cenu, ale pomoct lidem, aby si vybrali opravdu dobře. Aby měli bazén, který jim bude roky skvěle sloužit, který využijí na maximum a který jim nedá moc práce s údržbou. V našem bazénovém centru vlastně děláme z lidí takové malé odborníky. Rozhodli jsme se zkušenosti sepsat a dát lidem k dispozici i na internetu,“ říká Michal o bazénové poradně, kde najdete všechny potřebné informace od A do Z.

Prohlédněte si poradnu

Největší porovnání materiálů na českém internetu

Kdybyste si měli před výběrem bazénu přečíst z poradny jeden jediný článek, přečtěte si velké porovnání materiálů. V přehledné tabulce si porovnáte plusy a mínusy jednotlivých materiálů. Článek shrnuje 15 důležitých věcí, na které je třeba si při volbě materiálu dát pozor.

Váháte nejen nad materiálem, ale i nad velikostí nebo tvarem bazénu? V článku o tom, jak správně vybrat bazén, se dozvíte, proč je nejpraktičtější tvar obdélník se zaoblenými rohy nebo třeba jak si pořádně zaplavat, i když máte na bazén jen málo prostoru.

Jak postavit bazén krok za krokem

Potřebujete stavební povolení?
Jaká je sazba DPH na bazény?
Jak vyměnit plastový bazén za kvalitnější laminátový?

Pročtěte si rady a návody. Přehledně, po krocích a s fotkami.

2017 05 11 07 21 09 Bazény Relax článek na Svépomocí.cz vše o bazénech Dokumenty Google

Rady k vybavení a údržbě

Protiproud, vytápění, osvětlení… zpočátku se to možná zdá jako bonusy, bez kterých se člověk může obejít. Ale zjistíte, že i na kvalitním vybavení záleží, nakolik budete bazén využívat.
Zastřešení ochrání bazén před nečistotami a zajistí bezpečnost dětí. Kromě toho vám ale taky velmi výrazně prodlouží koupací sezónu – pod zastřešením se můžete koupat třeba od dubna do října a za každého počasí.

Bojíte se, že vám bazén dá příliš mnoho práce s údržbou? Nemusí to tak být. V článku o možnostech údržby zjistíte, že dnes už si můžete zakoupit systém filtrace a desinfekce, který se o vodu stará automatizovaně. Vy se můžete věnovat koupání a relaxu.

Nechte si poradit napřímo – dozvíte se víc a ušetříte čas

„Doufáme, že poradna pomůže lidem, kteří se chtějí o bazénu rozhodnout kvalifikovaně. Nejlépe ale poradíme přímo v našem bazénovém centru, protože tam si lidi můžou všechno prohlédnout, porovnat a osahat na vlastní kůži,“ říká Michal Vlášek z bazénové poradny rodinné firmy Bazény Relax.

 

Naposledy změněno čtvrtek, 11 květen 2017 10:30
Komerční článek

Doporučte tento článek svým přátelům

Reklama

Související články

Vykouzlete si z bazénu lázně. Víme, jak na to!

Vykouzlete si z bazénu lázně. Víme, jak na to!
Chtěli byste se v bazénu koupat mnohem častěji, ale brání vám v tom chladná voda? Opravdu tropických dnů není v našich končinách zase tolik, ale my vám poradíme, jak ji…

Inspirace: TOP bazénové realizace pro letošek

Inspirace: TOP bazénové realizace pro letošek
Chystáte se letos stavět bazén? Podívejte se na výběr těch nejhezčích bazénových realizací. Zjistíte, že takové domácí koupaliště může být ozdobou domu i zahrady. A navíc vám přinese neskutečnou letní…

Skvělý tip pro letní relax: Vybudujte si na zahradě koupaliště

Skvělý tip pro letní relax: Vybudujte si na zahradě koupaliště
Patříte mezi šikuly a kutily, kteří si staví dům sami a nenechají si vše udělat od nějaké firmy, ale potřebují si vše fortelně odpracovat? Když máte téměř všechno hotovo, stojí…

Diskuzní fórum

  • elektrika
  • Dobry den. Toto není elektroměrový sloupek pro Vás, ale sloupek, kde budou umístěny nožové...
  • Autor Bunny | 23. čen 2018 14:31
  • Obvodové zdivo
  • Tak já z 44 T profi stavím, a musím namítnout, že by vata vypadávala při drážkování pro...
  • Autor lto | 22. čen 2018 13:22