Reklama
Reklama
Vyhledat: 
Michal a Jana

Michal a Jana

Velikost pozemku: 800 m2
Typ domu patrový
Zastavěná plocha domu: 120 m2
Podlahová plocha domu: 150 m2
Plánovaný rozpočet: 2 000 000 Kč

Jelikož nám koncem onoho roku 2012 nepřálo počasí, resp. nebyl jsem nakloněn tomu, abychom vylévali desku s obavou, že se kvůli počasí něco pokazí, celou akci jsme ponechali na počátek roku 2013. ( Omlouvám se, ale články dopisuji s odstupem času :-) ).  Jakmile to počasí trochu dovolilo, tuším koncem března, začal jsem skládat kari sítě.

Ztracené bednění jsme zvolili od firmy BEST, dostali jsme na něj poměrně zajímavou nabídku, a tak jsme neváhali. Spočítali jsme si, že ho budem chtít na čtyři řady, protože máme pozemek poměrně utopenej oproti silnici, a tak chceme baráček výše, abychom neměli okna na úrovni silnice, proto čtyři řady bednění.

Konečně se po dlouhé době zase něco hnulo. Dne 23.7.2012 nastal den, kdy jsme konečně "kopli" do země. Předcházelo tomu vyhledání toho nejlepšího bagristy, kterýmu bychom tímto chtěli moc moc poděkovat, za odvedení naprosto luxusní práce za hubičku.

Od posledního článku co jsme psali zde uplynulo hodně vody a my jsme se zase o kousíček posunuli našemu snu mít svůj baráček. Od té doby co nám "přiklepli pozemek", který jsme představovali minule jsme se "honili za papírama".

Tento týden se nám konečně podařilo to, v co jsme skoro již nedoufali a co se stávalo pomalu naší noční můrou. Banka dostala vše co požadovala a měla by tedy poslat penízky pánovi co nám prodává pozemek. Jinými slovy, pozemek bude konečně náš !!! Hurááá

Jako mnoho mladých rodin jsme i my s přítelkyní (snoubenkou) :-) promýšleli co dále s bydlením. V současné době žijeme v družstevním bytě v panelovém domě o dispozici 2kk.