Reklama
Reklama
Vyhledat: 
Majky a L.A.

Michal

Velikost pozemku: 1 228 m2
Typ domu patrový
Zastavěná plocha domu: 115 m2
Podlahová plocha domu: 168 m2
Plánovaný rozpočet: 2 200 000 Kč

Jelikož se toho stalo hodně a tak nějak nebyl čas a ze začátku ani chuť cokoliv psát, začínám až nyní a vracím se zpět do minulosti tzv.flashback in the weeks. Ne, že by to snad někoho mohlo zajímat, ale v depresi dělá člověk i zoufalejší věci. No a třeba to po přečtení článku zachrání nějakému zoufalému staviteli život.

V mém prvním článku jsem se tak nějak rozepsal o všem. Dnes bych rád trošku rozvedl finanční stránku. Vezmeme to hezky od začátku. Takže...

Zdravím všechny stavbaře, stavebníky, „matéry“ i amatéry, jako jsem já :). Po dlouhé úvaze, zda zde na webu jen číst a inspirovat se a tiše závidět nebo si posypat hlavu popelem a taky něco sepsat, jsem dospěl k závěru, že není nic lepšího než se pochlubit svým neumělstvím a amatérismem. Prosím, pokud budete psát nějaké komentáře, buďte prosím shovívaví. Jak se říká, chytrému napověz, hloupého kopni. Řekl bych, že jsem tak na půli cesty, takže stačí jen drobný kopanec. Jelikož se zde na svepomoci.cz pohybuji již 2.rokem, stačil jsem něco teoretického pochytit. Už vím, co je kladívko, fanka, roksor, úhelník apod. :). Samozřejmě dělám si srandu, o roksoru mám ještě pochybnosti. Berte mě s rezervou.