Reklama
Reklama
Vyhledat: 

Vybavení pro Váš dům a zahradu

Právě jste skončili se stavbou nového domu? Nyní vás čeká vybavení interiérů a úprava zahrady.
Dopřejte si pořízení moderních vychytávek za příznivé ceny, pomohou vám k zatraktivnění místa, kde se budete hojně pohybovat.

Domácnost v barvách

I v případě, že preferujete dřevěné odstíny, je dobré je doplnit barevnými doplňky. Barvy prostě letí a v kombinaci se dřevem bude interiér působit velice moderně a navíc pozitivně na vaši náladu. Už jste si jistě všimli, jak výrobci sledujíc trendy a není problém si zajistit dřevěný nábytek doplněný jedním barevným šuplíkem, poličkou apod.

 

V kuchyni jsou oblíbené barové pulty a k nim si můžete dopřát barové židle třeba každou v jiné barvě. Není problém si vybrat červené, fialové, zelené, oranžové, žluté, modré, béžové a jiné barvy. U barových židlí preferujte kvalitní provedení a především výbornou stabilitu.

Zahrada pro pobavení a aktivní činnost

Zahrada je bezvadným prostorem k umístění bazénů. Na trhu se setkáte s mnohými lacinějšími i dražšími variantami, ale lepší je preferovat kvalitu, aby vám bazény vydržely déle než jednu sezónu. Jestliže se vám zrovna nechce nijak narušovat zeminu, stačí si vybrat z několika typů nadzemních bazénů s rychlou instalací.

 

Pro rychlejší ohřev vody vyzkoušejte solární plachty nebo sprchy. Solární sprchy pojmou až několik desítek litrů a lze je nainstalovat k bazénu nebo jinde samostatně v zahradě, kde vám například poslouží k osvěžení po práci na zahradě nebo po sportování.
 
Po většinu roku se dá najít čas k uspořádání zahradní party s grilovačkou, kam pozvete známé a přátele. Možná budete vymýšlet, kam je usadíte. Pivní sety vám nabídnou nejen více místa k sezení, ale také k podávání občerstvení a pitiva. Pivní sety jsou skládacím zahradním a venkovním nábytkem, kterému nechybí ochrana proti venkovním vlivům.

set

Děti určitě potěší kvalitní trampolína, kde se mohou maximálně vydovádět. Jestliže si vyberete trampolínu s vyšší nosností, není problém, aby si zde kdykoliv zaskákali dospělí různého věku. Trampolíny jsou totiž skvělým prostředkem, jak podpořit svoje zdraví.


 
Všechny zde uvedené výrobky do vašich interiérů a exteriérů snadno získáte díky online objednávce na Hawaj.cz.

 

Internetový obchod má již spoustu zkušeností a spokojených zákazníků, proto není třeba mít obavy z nákupu. Stačí chvíle a perná práce spojená se stavěním, vybavováním a vylepšováním vašeho domu a okolí bude po zásluze odměněna příjemnými odpočinkovými aktivitami.

 

HAWAJ.cz - Váš partner pro dům a zahradu

Komerční článek

Doporučte tento článek svým přátelům

Reklama

Související články

Terasa č.2

Terasa č.2
Druhá terasa bude větší než první terasa, bude i mnohem mohutnější, skládat se bude z betonových pasů o šířce cca 35-40cm a hloubce 100cm. Dále 4 řady bednění a betonová…

Terasa č.1

Terasa č.1
Nejdřív byl nápad udělat opěrnou zídku, která by rozdělila terén kolem vstupní části baráku na dvě úrovně - z toho nakonec sešlo a rozhodl jsem se udělat klasickou terasu napojenou na…

Sklep + nádrž + terasa

Sklep + nádrž + terasa
Léto 2017 bylo vyhrazeno stavbě nádrže spolu se sklepem a nahoře bude terasa. Všemu předcházelo vylití podkladového betonu při základech-vždycky něco zbyde,tak se to využilo.

Diskuzní fórum

  • Omítky,podlahy
  • jde nám spíš o to, kdo si co nechával dělat podle zkušeností..
  • Autor Eva a Tomáš | 24. čen 2018 19:38
  • Odpady v domě
  • Dobrý den, řeším momentálně odpady v rekonstuovaném domě... mám dvě koupelny nad sebou...
  • Autor honzas1 | 24. čen 2018 13:28
  • stříkaná PUR izolace v podkroví
  • Dobrý den, vy sice tu střechu nemáte úplně difúzně uzavřenou (tedy v případě, že ta...
  • Autor Jiří Kubíček | 24. čen 2018 10:22