Reklama
Reklama
Vyhledat: 

Získejte i vy oblibu ve vatových cihlách

Rozhodli jste se pro stavbu domu svépomocí? Nevíte si rady? Důležité je zvolit si správné zdivo, které splní podmínky zdravého a bezpečného bydlení. Skvělý poměr ceny a výkonu vám zajistí cihly plněné minerální vatou Porotherm T Profi. Rychlá výstavba, dlouhá životnost a hlavně výborné tepelněizolační vlastnosti bez nutnosti dodatečného zateplování - to jsou hlavní důvody, proč zkušení stavbaři tyto cihly upřednostňují.

Jedna cihla = méně starostí, více výhod

Cihly Porotherm T Profi jsou určeny pro výstavbu nízkoenergetických a pasivních domů s nárokem na vysokou tepelnou izolaci (bez nutnosti další izolace na fasádě). Zdivo z cihel plněných minerální vatou v sobě spojuje výhody pálené cihly (pevnost, únosnost, ochrana proti hluku a požáru) a minerální izolace (vysoká tepelná ochrana a stálost parametrů). Stavba s cihlami Porotherm T Profi je tedy ekologická a zároveň energeticky i finančně výhodná.

Zdravé bydlení

Cihly se vyrábějí z přírodních prvků - hlíny, vody, vzduchu a ohně, minerální vata vzniká tepelným zpracováním přírodních hornin. Jde tedy o ekologicky nezávadné stavební materiály, které zaručují skutečně zdravé bydlení. Velkou předností cihel je jejich propustnost, která se stará o optimální vnitřní mikroklima, což má za následek cihelné stěny bez plísní, řas, hmyzu a tolik známých roztočů.

Porotherm T Profi

Porotherm T Profi č. 8

Ideální ochrana před přírodními vlivy

Postavte si dům z cihel Porotherm T Profi a jednou provždy zapomeňte na chlad, horko, hluk či případné obavy z možném požáru!

Cihly plněné vatou jsou díky své vodivosti zařazeny mezi izolační materiály. Požadovaná izolace je obsažena již v cihle, proto není nutné jakékoliv další zateplení nebo použití vrstvených stěn. Díky tepelněizolačním vlastnostem ušetříte výrazně na nákladech investovaných do vytápění a současně chráníte životní prostředí. Vnitřní a vnější stěny z cihel Porotherm T Profi spadají mezi tzv. těžké konstrukce, které přispívají k příjemnému klimatu místností i v letních, někdy až tropických měsících. Účinná ochrana před hlukem zvenku je také samozřejmostí.

Stěny z cihel plněných vatou Porotherm T Profi jsou odolné vůči ohni a splňují požadavky na požární ochranu, která nabývá v ČR stále většího významu. Ve svém domě budete tedy zcela v bezpečí!

Značná finanční úspora

Stavba s cihlami je neskutečně jednoduchá, přesná a časově nenáročná. Současně je možné výstavbu zahájit i v zimním období! Proto projektanti, stavebníci a dodavatelé mohou stavby provést rychleji a efektivněji - ušetříte tak na jejich čase a vašich penězích! Dům z cihel Porotherm T Profi je maximálně robustní, proto není zranitelný a odolává vlivům času. Dlouhá životnost tedy zaručuje, že i další generace budou mít kde s klidem složit hlavu.

Nyní v rámci jarního slevového poukazu, který platí to konce měsíce dubna, můžete cihly Porotherm T Profi zakoupit s výraznou slevou. Více informací zde.

Komerční článek

Doporučte tento článek svým přátelům

Reklama

Související články

Zahajujeme stavební sezónu se slevami ve výši až 50 %

Zahajujeme stavební sezónu se slevami ve výši až 50 %
Přinášíme vám zaručený tip na úspornou a zároveň velmi kvalitní stavbu nebo rekonstrukci rodinného domu. SLEVOVÝ POUKAZ "Stavte výhodně. Když šetřit tak pořádně.", který je výsledkem unikátního partnerství předních výrobců…

ROZHOVOR SE STAVEBNÍKEM: Na stavbu druhého domu mám méně času

ROZHOVOR SE STAVEBNÍKEM: Na stavbu druhého domu mám méně času
Svépomocník Pavel staví jíž druhý rodinný dům. Zároveň je velkým fanouškem webu Svépomocí.cz, své příspěvky s ostatními čtenáři sdílí již od roku 2008. Rozhodli jsme se jej proto vyzpovídat, jak…

Cihla, která šetří místo, zamezuje šíření hluku a tepelně izoluje

Cihla, která šetří místo, zamezuje šíření hluku a tepelně izoluje
Nové materiály, nové a stále lepší užitné vlastnosti cihelných výrobků - to vše již patří ke standardům produktové řady společnosti HELUZ. Zájmu architektů, projektantů, developerů i odborné stavební veřejnosti neunikla…

Diskuzní fórum

  • ohláška - chodí se podívat?
  • budeme kopat žumpu, a tedy dávat ohlášku. Chtěl bych se zeptat, zda bývá zvykem úředníků...
  • Autor hejhola | 22. dub 2018 22:28
  • koupelna bez obkladů
  • Můžu se zeptat jestli zajistí i stavební chemii ? O keraservis už s mužem dlouho uvažujeme,...
  • Autor StrakovaStana | 22. dub 2018 11:10
  • sadrokarton na misto omitek
  • Tak po zatažení vnitřních stěn do perlinky blower door 1.2 To je docela rozdíl.
  • Autor cbk3 | 22. dub 2018 08:52