Reklama
Reklama
Vyhledat: 

Už máte projekt svého nového domova? Obraťte se na odborníky

Pokud uvažujete o stavbě rodinného domu, základem je právě projekt. Ten musí být kvalitní a vyhovující především po dispoziční a vzhledové stránce. Projekty od české firmy G SERVIS CZ splňují hravě tyto požadavky a ještě mají něco navíc oproti ostatním nabízeným projektům.

Jsou to především dlouholeté zkušenosti projektantů, jejich pravidelné proškolování o nejnovějších technologiích a materiálech ve stavebnictví, zapracované zpětné vazby z realizací rodinných domů, dokumentace zpracovaná tak, aby stavebník ušetřil provozní náklady v budoucnu, výborná cena, která je pro všechny projekty shodná a v neposlední řadě například i taková maličkost jako je vodostálost tisku projektů, která vám zaručí, že s projektem se dá pracovat za každého počasí.

Typový neznamená stejný

Projekty G SERVIS jsou u stavebníků velice oblíbené. Každý projekt je originál, přestože má přízvisko typový.

Typový projekt může být projektantem lehce upravený a ve finále záleží jen na stavebníkovi, jakou vybere barvu střechy, fasády, oken nebo jestli přistaví pergolu či přidá garážové stání.

Z každé typovky tak vlastně vzniká originál, za který se žádný z majitelů stydět nemusí. Důkazem jsou fotografie domů, realizovaných dle typových projektů G SERVIS CZ.

2018 04 09 11 34 37 Rodinný dům STUDIO A GSERVIS

2018 04 09 11 35 27 Rodinný dům Bungalow 14 GSERVIS

2018 04 09 11 35 42 Rodinný dům Flash v Krasíkově u Moravské Třebové GSERVIS

Obrovský výběr za skvělé ceny!

Společnost G SERVIS CZ působí na českém trhu více jak 20 let. Za tu dobu stihla vyprojektovat přes 20 tisíc projektů rodinných domů a pokud se obrátíte na G SERVIS CZ, znamená to, že se obracíte na zkušené profesionály. Ve své nabídce má přes 1200 typů rodinných domů, ze kterých si vybere doopravdy každý. Samozřejmostí je též dodání ostatní potřebné dokumentace ke stavebnímu řízení. Průkaz energetické náročnosti, projekt osazení domu na pozemek, měření radonu, položkový rozpočet, výkaz výměr, projekty přípojek atd., to vše pro vás G SERVIS CZ zařídí. Projekt rodinného domu bez úprav pořídíte za 29 900 Kč a k dispozici je též výhodný balíček povinné projektové dokumentace, který obsahuje projekt domu, průkaz ENB a osazení domu na pozemek za skvělou cenu 37 990 Kč. Pokud koupíte výhodný balíček, ušetříte 5 890 Kč oproti nákupu každého projektu zvlášť.

Neváhejte tedy s nákupem projektu rodinného domu, jaro je ten nejlepší čas.

Více informací na: www.gservis.cz

Komerční článek

Doporučte tento článek svým přátelům

Reklama

Související články

Studie a projektová dokumentace moderního domu

Studie a projektová dokumentace moderního domu
V předchozím článku jsem popsal shánění pozemku a hned, jak byla rezervačka podepsaná, začal architekt se studií. Tímto bych chtěl moc poděkovat p. Stoklasovi - našemu architektovi za vynikajicí spolupráci.…

Koupě pozemku + projekt RD

Koupě pozemku + projekt RD
Byl rok 2016 a já s mou snoubenkou jsme se začali poohlížet po nějakém stavebním pozemku, který by byl pro nás akorát. Projížděli jsme internet a různé vesnice, kde jsme se…

Příběh stavebníka: projekt připravoval přes dva roky

Příběh stavebníka: projekt připravoval přes dva roky
Michal je projektant rodinných domů a také svépomocný stavební, který nás pozval na návštěvu svého bungalovu, jenž staví se svou ženou. Možná proto, že je z oboru, mu projektování jeho domu…

Diskuzní fórum