Reklama
Reklama
Vyhledat: 

Soutěžte s námi na veletrhu FOR ARCH o hodnotné ceny

Rok se s rokem sešel a od 19. do 23. září se v areálu PVA EXPO v pražských Letňanech opět koná mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH. Na této velké události nesmí chybět ani Svépomocí.cz. Celý týden s námi můžete soutěžit o ceny v celkové hodnotě přes 230 tisíc korun. Náš program nakonec vyvrcholí třetím ročníkem konference Stavba a rekonstrukce svépomocí. Srdečně vás zveme!

Předposlední zářijový víkend bude patřit svátku všech stavebníků. Tyto dny by si proto všichni měli v kalendáři zakroužkovat červenou fixou. Náš stánek s označením A04 najdete na začátku haly 1 po pravé straně. Máte-li v plánu veletrh FOR ARCH navštívit, máme pro vás volné vstupenky. Stačí vyplnit pár údajů a návod na stažení vstupenky zdarma vám zašleme do e-mailu.


Celý týden na našem stánku poběží dvoukolová soutěž o praktické ceny v hodnotě více než 230 tisíc korun. První kolo proběhne od úterý do pátku 17 hodin. Po skončení prvního kola vylosujeme přímo na stánku výherce, kterým předáme dárkové certifikáty v sobotu během konference Stavba a rekonstrukce svépomocí.


Od pátku 17 hodin do sobotních 17 hodin pořádáme druhé kolo. Vítěze vylosujeme a ceny předáme ve Svépomocí.cz do 14 dnů po skončení veletrhu. Přesvědčte se, že je skutečně, o co hrát:

 • 2x 40 000 Kč na rekuperační jednotku Sentinel Kinetic B od REGULUS
 • 2x 15 000 Kč na vysokopevnostní desky Habito od společnosti Rigips
 • 2x 10 000 Kč na bezpečnostní dveře od HT dveře
 • 2X 10 000 Kč na střešní šindele Cambridge Xpress od IKO
 • 15 000 Kč na nádrž na dešťovou vodu od ITMS plast
 • 7 000 a 3 000 Kč na hydroizolaci Glastek 40 Special Mineral od Stavebniny DEK
 • 10 000 Kč na oplocení a další sortiment od Pilecký
 • 2x 30% sleva na STROPSYSTEM Goldbeck od Goldbeck Prefabeton

Poprvé pořádáme i fotosoutěž o nejsympatičtějšího svépomocníka. Stačí se vyfotit u našeho stánku a poslat obrázek na náš Facebook. V průběhu veletrhu FOR ARCH najdete na našem Facebooku soutěžní aplikaci. Na tři fotografie s největším počtem lajků čeká finanční výhra v celkové hodnotě 10 tisíc korun a dárkové předměty Svépomocí.cz.


Soutěžemi to samozřejmě nekončí. Už třetím rokem pro vás během veletrhu pořádáme konferenci Stavba a rekonstrukce svépomocí. Zakladatel portálu Pavel Tesárek se s vámi podělí o zkušenosti se stavbou pasivního domu, který znáte díky projektu Svépomocí ŽIVĚ. Konkrétně se zaměří na náklady spojených s dosavadním průběhem, časovou náročnost jednotlivých etap a nezapomene ani na různé přešlapy. Akce proběhne zdarma v sobotu 23. září od 10:00 do 17:00 hodin. Kapacita v sále je omezená, nezapomeňte si proto rezervovat místo.


Stavte se u našeho stánku Svépomocí.cz i třeba jen na pokec, rádi vás přivítáme. Hledejte stánek A04 v hale 1. Těšíme se na vás!

Redakční článek

Doporučte tento článek svým přátelům

Reklama

Přidejte svůj komentář k článku

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit

Související články

Na Krkonošském veletrhu v Trutnově se pobavíte, inspirujete a nakoupíte.

Na Krkonošském veletrhu v Trutnově se pobavíte, inspirujete a nakoupíte.
Krkonošský veletrh se koná ve Společenském centru Uffo v Trutnově v pátek 27. dubna od 9 do 18 hod. a v sobotu 28. dubna od 9 do 17 hod. Veletrh…

Nízkoenergetické a pasivní stavby na veletrzích FOR PASIV a CESTY DŘEVA

Nízkoenergetické a pasivní stavby na veletrzích FOR PASIV a CESTY DŘEVA
Poradenská centra plná odborníků připravených poradit, stánek Státního fondu životního prostředí ČR s přehledem dotací, přednášky na aktuální témata, konference s názvem Inovace pro nulové budovy, soutěž GRAND PRIX o…

Jaké vytápění použít v pasivním domě poradí odborníci na veletrhu FOR PASIV

Jaké vytápění použít v pasivním domě poradí odborníci na veletrhu FOR PASIV
Návratnost investice do topného systému pasivních domů je delší než u jiných staveb. Majitelé musí zvážit, zda preferují nižší pořizovací náklady a následnou vyšší spotřebu energií, nebo naopak. Více informací…

Diskuzní fórum

  • Příjezdová cesta + sítě
  • Dobrý den, protože máme zkušenosti s realizací mnoha komunikací, s přeměnou z orné půdy na...
  • Autor AŘbeton | 22. kvě 2018 20:56
  • Komunikace mezi pozemky
  • Zdravím, děkuji za odpovědi všem. V rohu pozemku stoji malý domek, ve kterém je elektrika,...
  • Autor Romča | 22. kvě 2018 12:32