Reklama
Reklama
Vyhledat: 

Soutěžte s námi na veletrhu FOR ARCH o hodnotné ceny

Rok se s rokem sešel a od 19. do 23. září se v areálu PVA EXPO v pražských Letňanech opět koná mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH. Na této velké události nesmí chybět ani Svépomocí.cz. Celý týden s námi můžete soutěžit o ceny v celkové hodnotě přes 230 tisíc korun. Náš program nakonec vyvrcholí třetím ročníkem konference Stavba a rekonstrukce svépomocí. Srdečně vás zveme!

Předposlední zářijový víkend bude patřit svátku všech stavebníků. Tyto dny by si proto všichni měli v kalendáři zakroužkovat červenou fixou. Náš stánek s označením A04 najdete na začátku haly 1 po pravé straně. Máte-li v plánu veletrh FOR ARCH navštívit, máme pro vás volné vstupenky. Stačí vyplnit pár údajů a návod na stažení vstupenky zdarma vám zašleme do e-mailu.


Celý týden na našem stánku poběží dvoukolová soutěž o praktické ceny v hodnotě více než 230 tisíc korun. První kolo proběhne od úterý do pátku 17 hodin. Po skončení prvního kola vylosujeme přímo na stánku výherce, kterým předáme dárkové certifikáty v sobotu během konference Stavba a rekonstrukce svépomocí.


Od pátku 17 hodin do sobotních 17 hodin pořádáme druhé kolo. Vítěze vylosujeme a ceny předáme ve Svépomocí.cz do 14 dnů po skončení veletrhu. Přesvědčte se, že je skutečně, o co hrát:

  • 2x 40 000 Kč na rekuperační jednotku Sentinel Kinetic B od REGULUS
  • 2x 15 000 Kč na vysokopevnostní desky Habito od společnosti Rigips
  • 2x 10 000 Kč na bezpečnostní dveře od HT dveře
  • 2X 10 000 Kč na střešní šindele Cambridge Xpress od IKO
  • 15 000 Kč na nádrž na dešťovou vodu od ITMS plast
  • 7 000 a 3 000 Kč na hydroizolaci Glastek 40 Special Mineral od Stavebniny DEK
  • 10 000 Kč na oplocení a další sortiment od Pilecký
  • 2x 30% sleva na STROPSYSTEM Goldbeck od Goldbeck Prefabeton

Poprvé pořádáme i fotosoutěž o nejsympatičtějšího svépomocníka. Stačí se vyfotit u našeho stánku a poslat obrázek na náš Facebook. V průběhu veletrhu FOR ARCH najdete na našem Facebooku soutěžní aplikaci. Na tři fotografie s největším počtem lajků čeká finanční výhra v celkové hodnotě 10 tisíc korun a dárkové předměty Svépomocí.cz.


Soutěžemi to samozřejmě nekončí. Už třetím rokem pro vás během veletrhu pořádáme konferenci Stavba a rekonstrukce svépomocí. Zakladatel portálu Pavel Tesárek se s vámi podělí o zkušenosti se stavbou pasivního domu, který znáte díky projektu Svépomocí ŽIVĚ. Konkrétně se zaměří na náklady spojených s dosavadním průběhem, časovou náročnost jednotlivých etap a nezapomene ani na různé přešlapy. Akce proběhne zdarma v sobotu 23. září od 10:00 do 17:00 hodin. Kapacita v sále je omezená, nezapomeňte si proto rezervovat místo.


Stavte se u našeho stánku Svépomocí.cz i třeba jen na pokec, rádi vás přivítáme. Hledejte stánek A04 v hale 1. Těšíme se na vás!

Redakční článek

Doporučte tento článek svým přátelům

Reklama

Přidejte svůj komentář k článku

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit

Související články

Výsledky soutěže o praktické ceny odhaleny. Víme, kdo měl na FOR ARCH štěstí

Výsledky soutěže o praktické ceny odhaleny. Víme, kdo měl na FOR ARCH štěstí
Stejně jako každý rok patřil týden od 19. do 23. září jen stavebníkům. V areálu PVA EXPO v pražských Letňanech se opět konala událost mezinárodního věhlasu, stavební veletrh FOR ARCH.…

Hlasování do soutěže Svépomocník sympaťák 2017 je u konce. Kdo se stal nejsympatičtějším svépomocníkem?

Hlasování do soutěže Svépomocník sympaťák 2017 je u konce. Kdo se stal nejsympatičtějším svépomocníkem?
Na mezinárodním veletrhu FOR ARCH, který se konal od 19. do 23. září, tým Svépomocí.cz nemohl chybět. A celý týden se soutěžilo! Kromě soutěže o praktické ceny v celkové hodnotě…

Za dva dny startuje konference Stavba cihlového pasivního domu pohledem svépomocného stavebníka

Za dva dny startuje konference Stavba cihlového pasivního domu pohledem svépomocného stavebníka
Už jen dva dny zbývají do očekávané konference Stavba pasivního domu svépomocí, kterou provede zakladatel portálu Svépomocí.cz Pavel Tesárek. Na třetím ročníku, jenž nese název: Stavba cihlového pasivního domu pohledem svépomocného…

Diskuzní fórum