Reklama
Reklama
Vyhledat: 

Co přinesly jarní veletrhy: FOR HABITAT, FOR GARDEN, FOR FURNITURE A DESIGN SHAKER

První jarní dny tradičně patří největšímu souboru veletrhů o bydlení, zahradě a designu na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA. Na výstavní ploše o rozloze téměř 31 000 m2se prezentovalo téměř 600 vystavovatelů z Česka i zahraničí a my jsme se do Letňan vydali pro inspiraci.

Nejstarším veletrhem celého souboru byl už 23. ročník veletrhu o bydlení, stavbě a rekonstrukci FOR HABITAT, na němž prezentovaly firmy jako WIENERBERGER, LOMAX, FENESTRA, VETOS, LAMARK, ALUKOV, VITAL TREND a mnohé další, kterou svou expozicí potěšili všechny zapálené stavebníky.

Na FOR FURNITURE, jenž je zároveň veletrhem největším, se návštěvníkům představila řada českých i zahraničních firem specializujících se na nábytek a bytový design. K vidění bylo desítky sezení, podlah či dveří nejrůznějších barev i materiálů. Mezi vystavovateli lze jmenovat například firmy JELÍNEK, PURTEX, BÖHM, AKSAMITE, ROTT, JECH, DŘEVOTVAR JABLONNÉ či KAPLAN NÁBYTEK. Efektní byly například posuvné dveře firmy VETOS.

IMG 20160318 143626

Návštěvníci si mohli užít také různorodé dekorace a bytové doplňky umístěné v samostatné hale, kde se představili prémiově např. firmy KERAMOS, ATELIÉR DANA 1111 či SOFIRA.

Velké popularitě se těšil také veletrh FOR GARDEN, který se klasicky věnoval produktům a službám pro dokonalou zahradu. Objevily se zde například firmy HECHT MOTORS, PILECKÝ, ASKO, CIME, DOPLER CZ a dalších.

Nejvíce nás zde zaujala dekorace zahrad pomocí osvětlených přírodních kamenů, které je možné použít také v interiéru firmy LED-ZAHRAD. Zajímavý byl také druh bezúdržbového pozinkovaného oplocení od firmy PROFI PLOTY. K vidění také byly bazény například od společnosti DESJOYAUX, které nabízí také svépomocí smontovatelný bazény se všemi zárukami.

led zaharada plot 3

Součástí souboru veletrhů byla rovněž přehlídka českého a zahraničního interiérového designu DESIGN SHAKER. Ten představil návštěvníkům jak produktový design, tak služby architektonických a designérských studií. Velmi pěkný stánek měla společnost Admonter, která zpracovává bio dřevo a vyrábí z něj luxusní podlahy, dveře, ale také dřevěné desky, které lze následně využít podle libosti.

 benlemi Bio dřevo final

Krásná a navíc velmi pohodlná byla proutěná závěsná křesílka společnosti BENLEMI, která se hodí jak ven, tak také na terasu či balkon. Pokud stavíte či rekonstruujete, neměli byste tento veletrh zmeškat v příštím roce.

Redakční článek

Doporučte tento článek svým přátelům

Reklama

Přidejte svůj komentář k článku

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit

Související články

Výsledky soutěže o praktické ceny odhaleny. Víme, kdo měl na FOR ARCH štěstí

Výsledky soutěže o praktické ceny odhaleny. Víme, kdo měl na FOR ARCH štěstí
Stejně jako každý rok patřil týden od 19. do 23. září jen stavebníkům. V areálu PVA EXPO v pražských Letňanech se opět konala událost mezinárodního věhlasu, stavební veletrh FOR ARCH.…

Hlasování do soutěže Svépomocník sympaťák 2017 je u konce. Kdo se stal nejsympatičtějším svépomocníkem?

Hlasování do soutěže Svépomocník sympaťák 2017 je u konce. Kdo se stal nejsympatičtějším svépomocníkem?
Na mezinárodním veletrhu FOR ARCH, který se konal od 19. do 23. září, tým Svépomocí.cz nemohl chybět. A celý týden se soutěžilo! Kromě soutěže o praktické ceny v celkové hodnotě…

Za dva dny startuje konference Stavba cihlového pasivního domu pohledem svépomocného stavebníka

Za dva dny startuje konference Stavba cihlového pasivního domu pohledem svépomocného stavebníka
Už jen dva dny zbývají do očekávané konference Stavba pasivního domu svépomocí, kterou provede zakladatel portálu Svépomocí.cz Pavel Tesárek. Na třetím ročníku, jenž nese název: Stavba cihlového pasivního domu pohledem svépomocného…

Diskuzní fórum

  • Výhodnost vytápění elektro/plyn
  • Dobrý den, na takto položenou otázku se nedá odpovědět. Ona je sice 1 kWh plynu levnější...
  • Autor Jiří Kubíček | 22. lis 2017 21:09
  • Stříkaná izolace
  • Dobrý den, sice je to starší konverzace ale snad někomu ještě pomůže, my máme velmi dobrou...
  • Autor dominik123 | 22. lis 2017 11:38
  • Mokré zdi kolem oken, plísně
  • Dobrý den, Obecně řečeno - ke kondenzaci vody dochází na chladných površích, velmi s tím...
  • Autor Blanka Cabovská | 22. lis 2017 10:23
Reklama