Reklama
Reklama
Vyhledat: 

Video: Střecha s velkým "S"

Střecha je symbolem domova. Dává nám jistotu a pocit bezpečí. Základem je ovšem pevná a odolná krytina. Která v letošním roce získala prestižní ocenění Zlatá taška?

Střecha musí v průběhu celé své životnosti čelit extrémním klimatickým jevům a výkyvům počasí. Mohou jí poškodit silný vítr, sněhová nadílka nebo silné krupobití. Nejtvrdší dopad na střešní krytinu má ale vzájemné působení vlhkosti, slunečního záření, znečištění a mrazu. Betonovou tašku Classic Protector PLUS od výrobce Bramac charakterizuje velmi dlouhá životnost, vysoká mechanická odolnost a mrazuvzdornost. Výjimečné vlastnosti střešní tašky Bramac Protector PLUS neušly pozornosti odborné veřejnosti, která jí udělila prestižní ocenění Zlatá taška 2017.

Prověřená ze všech stran

Jako každý výrobek od Bramacu prošel Classic Protector PLUS ještě před uvedením na trh sérií zátěžových testů, včetně testování ve větrném tunelu. V tomto zařízení se dá nastavit různá intenzita a směr větru a různé množství padající vody, imitující větrem hnaný déšť. Dají se v něm nasimulovat i ty nejextrémnější situace, které na střeše v reálných podmínkách mohou nastat. Zařízení umožňuje měnit sklon střechy a zkoumat funkčnost krytiny při různých sklonech. Z výsledků těchto zkoušek se pak stanovuje např. tzv. bezpečný a minimální sklon pro jednotlivé modely střešních tašek.

Moderní technologie

V ochranné funkci střechy hraje důležitou roli povrchová úprava střešních tašek. Zatímco povrch standardních tašek tvoří pouze několik vrstev barvy, u tašky s technologií Protector PLUS je navíc aplikována vrstva vysoce probarveného jemnozrnného mikrobetonu, která zaplní všechny nerovnosti a vytvoří dokonale hladký a na první pohled atraktivní povrch. Toto vše zvyšuje ochranou schopnost krytiny před usazováním mechů, nečistot a řas a zajišťuje dlouhodobou stabilitu její původní barevnosti. Betonová taška Bramac Protector PLUS je dostupná ve čtyřech barevných provedeních.

Praktická i krásná

Symetricky zvlněný profil tašky je velmi elegantní a nadčasový. Respektuje tradiční zástavbu a podtrhuje půvabný kolorit české krajiny. Betonová taška Classic Protector PLUS tak nachází uplatnění nejen u novostaveb, ale i u rekonstruovaných objektů, chalup a venkovských staveních.

Požádejte si o cenovou kalkulaci

Pokud vás výrobek zaujal a chtěli byste si nechat nacenit novou střechu, zašlete do Bramacu projektovou dokumentaci. Zdarma vám vypracují cenovou nabídku. Výrobce ke každému modelu střešních tašek navíc nabízí kompletní program originálních střešních doplňků pro vyřešení každého detailu střechy.

Video

Komerční článek

Doporučte tento článek svým přátelům

Reklama

Související články

krovy + krytina

krovy + krytina
Krovy jsme dovezli na stavbu 15.11. z místní pily, kde jsem si je nechal nařezat dle požadavků tesaře. Den na to jsme objednali jeřáb, abychom všechny trámy, vazníky, pozednice a…

ROZHOVOR SE STAVEBNÍKEM: narozeniny syna již budou v novém

ROZHOVOR SE STAVEBNÍKEM: narozeniny syna již budou v novém
Jak se daří svépomocníkovi Jiřímu se stavbou pasivní dřevostavby? Nyní dokončuje hrubou stavbu, ale synovi slíbil, že na jaře oslaví své narozeniny už „na baráku.“ Práce má tedy stavebník, který…

Hromosvod

Hromosvod
Stavebnice hromosvodu je poměrně košatá. 

Diskuzní fórum