Reklama
Reklama
Vyhledat: 

Video: Střecha s velkým "S"

Střecha je symbolem domova. Dává nám jistotu a pocit bezpečí. Základem je ovšem pevná a odolná krytina. Která v letošním roce získala prestižní ocenění Zlatá taška?

Střecha musí v průběhu celé své životnosti čelit extrémním klimatickým jevům a výkyvům počasí. Mohou jí poškodit silný vítr, sněhová nadílka nebo silné krupobití. Nejtvrdší dopad na střešní krytinu má ale vzájemné působení vlhkosti, slunečního záření, znečištění a mrazu. Betonovou tašku Classic Protector PLUS od výrobce Bramac charakterizuje velmi dlouhá životnost, vysoká mechanická odolnost a mrazuvzdornost. Výjimečné vlastnosti střešní tašky Bramac Protector PLUS neušly pozornosti odborné veřejnosti, která jí udělila prestižní ocenění Zlatá taška 2017.

Prověřená ze všech stran

Jako každý výrobek od Bramacu prošel Classic Protector PLUS ještě před uvedením na trh sérií zátěžových testů, včetně testování ve větrném tunelu. V tomto zařízení se dá nastavit různá intenzita a směr větru a různé množství padající vody, imitující větrem hnaný déšť. Dají se v něm nasimulovat i ty nejextrémnější situace, které na střeše v reálných podmínkách mohou nastat. Zařízení umožňuje měnit sklon střechy a zkoumat funkčnost krytiny při různých sklonech. Z výsledků těchto zkoušek se pak stanovuje např. tzv. bezpečný a minimální sklon pro jednotlivé modely střešních tašek.

Moderní technologie

V ochranné funkci střechy hraje důležitou roli povrchová úprava střešních tašek. Zatímco povrch standardních tašek tvoří pouze několik vrstev barvy, u tašky s technologií Protector PLUS je navíc aplikována vrstva vysoce probarveného jemnozrnného mikrobetonu, která zaplní všechny nerovnosti a vytvoří dokonale hladký a na první pohled atraktivní povrch. Toto vše zvyšuje ochranou schopnost krytiny před usazováním mechů, nečistot a řas a zajišťuje dlouhodobou stabilitu její původní barevnosti. Betonová taška Bramac Protector PLUS je dostupná ve čtyřech barevných provedeních.

Praktická i krásná

Symetricky zvlněný profil tašky je velmi elegantní a nadčasový. Respektuje tradiční zástavbu a podtrhuje půvabný kolorit české krajiny. Betonová taška Classic Protector PLUS tak nachází uplatnění nejen u novostaveb, ale i u rekonstruovaných objektů, chalup a venkovských staveních.

Požádejte si o cenovou kalkulaci

Pokud vás výrobek zaujal a chtěli byste si nechat nacenit novou střechu, zašlete do Bramacu projektovou dokumentaci. Zdarma vám vypracují cenovou nabídku. Výrobce ke každému modelu střešních tašek navíc nabízí kompletní program originálních střešních doplňků pro vyřešení každého detailu střechy.

Video

Komerční článek

Doporučte tento článek svým přátelům

Reklama

Související články

Střecha

Střecha
Střechu v projektu máme ze stloukaných vazníků. Plocha střešní krytiny je 330 m2. Po několika sezení s různými firmami, které vyrábí stloukané vazníky, jsem se rozhodl tento hit obejít a…

Příběh stavebníka: projekt připravoval přes dva roky

Příběh stavebníka: projekt připravoval přes dva roky
Michal je projektant rodinných domů a také svépomocný stavební, který nás pozval na návštěvu svého bungalovu, jenž staví se svou ženou. Možná proto, že je z oboru, mu projektování jeho domu…

Vazníky a střešní krytina

Vazníky a střešní krytina
Jelikož nastala neplánovaná přestávka ve výstavbě, tak napíšeme co nového se u nás podařilo a bohužel i nepodařilo. Ještě v roce 2017 jsme objednali vazníky, rozhodli jsme se, že budou s úložným…

Diskuzní fórum