Reklama
Reklama
Vyhledat: 

Video: Střecha s velkým "S"

Střecha je symbolem domova. Dává nám jistotu a pocit bezpečí. Základem je ovšem pevná a odolná krytina. Která v letošním roce získala prestižní ocenění Zlatá taška?

Střecha musí v průběhu celé své životnosti čelit extrémním klimatickým jevům a výkyvům počasí. Mohou jí poškodit silný vítr, sněhová nadílka nebo silné krupobití. Nejtvrdší dopad na střešní krytinu má ale vzájemné působení vlhkosti, slunečního záření, znečištění a mrazu. Betonovou tašku Classic Protector PLUS od výrobce Bramac charakterizuje velmi dlouhá životnost, vysoká mechanická odolnost a mrazuvzdornost. Výjimečné vlastnosti střešní tašky Bramac Protector PLUS neušly pozornosti odborné veřejnosti, která jí udělila prestižní ocenění Zlatá taška 2017.

Prověřená ze všech stran

Jako každý výrobek od Bramacu prošel Classic Protector PLUS ještě před uvedením na trh sérií zátěžových testů, včetně testování ve větrném tunelu. V tomto zařízení se dá nastavit různá intenzita a směr větru a různé množství padající vody, imitující větrem hnaný déšť. Dají se v něm nasimulovat i ty nejextrémnější situace, které na střeše v reálných podmínkách mohou nastat. Zařízení umožňuje měnit sklon střechy a zkoumat funkčnost krytiny při různých sklonech. Z výsledků těchto zkoušek se pak stanovuje např. tzv. bezpečný a minimální sklon pro jednotlivé modely střešních tašek.

Moderní technologie

V ochranné funkci střechy hraje důležitou roli povrchová úprava střešních tašek. Zatímco povrch standardních tašek tvoří pouze několik vrstev barvy, u tašky s technologií Protector PLUS je navíc aplikována vrstva vysoce probarveného jemnozrnného mikrobetonu, která zaplní všechny nerovnosti a vytvoří dokonale hladký a na první pohled atraktivní povrch. Toto vše zvyšuje ochranou schopnost krytiny před usazováním mechů, nečistot a řas a zajišťuje dlouhodobou stabilitu její původní barevnosti. Betonová taška Bramac Protector PLUS je dostupná ve čtyřech barevných provedeních.

Praktická i krásná

Symetricky zvlněný profil tašky je velmi elegantní a nadčasový. Respektuje tradiční zástavbu a podtrhuje půvabný kolorit české krajiny. Betonová taška Classic Protector PLUS tak nachází uplatnění nejen u novostaveb, ale i u rekonstruovaných objektů, chalup a venkovských staveních.

Požádejte si o cenovou kalkulaci

Pokud vás výrobek zaujal a chtěli byste si nechat nacenit novou střechu, zašlete do Bramacu projektovou dokumentaci. Zdarma vám vypracují cenovou nabídku. Výrobce ke každému modelu střešních tašek navíc nabízí kompletní program originálních střešních doplňků pro vyřešení každého detailu střechy.

Video

Komerční článek

Doporučte tento článek svým přátelům

Reklama

Související články

Video: Hrubá stavba

Video: Hrubá stavba
Aktuálně jsme ve fázi dokončování omítek, a abychom se podělili o naše dosavadní zážitky z hrubé stavby, rozhodl jsem se udělat 20ti minutový sestřih. Je v něm shrnuto cca 6 měsíců stavby…

S plechovou střechou si můžete zadělat na problémy

S plechovou střechou si můžete zadělat na problémy
Co dělat v případě, že vaše střešní konstrukce neunese těžkou váhu tašek? Řadě stavebníkům vyvstane na mysli koupě velkoformátové plechové krytiny. Je to ale skutečně to nejlepší řešení? Velkoformátové plechové…

Střecha

Střecha
Vzhledem k pozdnímu datu realizace jsem na střechu ani nesáhl-vše dělali řemeslnící,tohle musí být 100%.A hlavně se to muselo stihnout dokud bylo hezký počasí-dělat to letos tak splačem nad výdělkem.Naštěstí…

Diskuzní fórum

  • Fasáda na zatepleném soklu
  • Dobrý den, jak jste nakonec problém vyřešil? a s jakým výsledkem? Já osobně se tam tu...
  • Autor Martin | 22. říj 2017 22:30
  • Garážová vrata Hörmann
  • Já můžu za sebe doporučit vata od www.kruzik.cz máme je už pár let a pořád šlapou skvěle....
  • Autor Filip.Vlk | 22. říj 2017 20:14