Reklama
Reklama
Vyhledat: 

CIKO komíny – jednoduchá a rychlá stavba komínu

Pokud hledáte komínový systém, který umožňuje jednoduchou a rychlou výstavbu při zachování prvotřídní kvality a funkčnosti, využijte nabídky cihelných komínových systémů CIKO.

Plášť těchto komínových systémů tvoří cihelné tvarovky spojované pouze tenkovrstvým lepidlem. Tvarovky jsou broušené, při zdění se jednoduše namáčí do lepidla a díky tomu je možno postavit celý komín bez technologických pauz a v podstatě za pár hodin. Zdění je přesné, bez potřeby dorovnávat každou vrstvu.

 

Hlavní výhoda systémů CIKO je v podobě „půlených“ tvarovek a s tím spojenou snazší manipulací (jedna tvarovka váží 9,5kg). Další velkou výhodou je logický postup zdění komínu – nejprve se spojují vnitřní vložky, pak se přikládá izolace a až jako poslední se zdí komínový plášť. Jedině takto je možné průběžně důkladně začistit a kontrolovat všechny spoje vnitřních vložek.

 

Praktickou ukázku zdění komínového systému CIKO včetně osazování nadstřešní části Komfort naleznete na přiloženém VIDEU.

 

Stačí jen vybrat správný systém a během jediného dne můžete mít hotový komín pro libovolný spotřebič.

 

V sortimentu společnosti CIKO naleznete také třívrstvé nerezové komínové systémy s pláštěm i vložkou z nerezového plechu. Ty mají nižší hmotnost, než zděné komíny a nevyžadují tedy nosný základ.

 

Jejich montáž je ještě jednodušší a rychlejší a navíc umožňuje i pozdější demontáž. Za další, byť subjektivní výhodu je možno považovat i modernější vzhled, který je však možno řešit u zděného systému použitím nerezového nástavce v nadstřešní části.

 

CIKO nabízí rovněž kompletní řešení stavebních detailů pro zabudování komínu do stavby v podobě uceleného sortimentu prostupů, parotěsných prostupů, dílů pro napojení parozábrany na komín a také komponentů pro přerušení tepelných mostů v rámci komínového tělesa.

 

Více informaci ke komínovým systémům CIKO naleznete na www.ciko-kominy.cz

 

logo_ciko_barvy

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Telefon: +420 326 329 526

 

http://www.ciko-kominy.cz

Komerční článek

Doporučte tento článek svým přátelům

Reklama

Související články

Jaký komín je do rodinného domu optimální?

Jaký komín je do rodinného domu optimální?
Jednoduchá odpověď - takový, který přinese pohodu, nezávislost a jistotu, že se budeme mít vždy kde ohřát bez sebemenšího nebezpečí pro rodinu. Že budeme topit úsporně a s ohledem na…

Tak konečně zatopeno

Tak konečně zatopeno
Někdy kolem července jsme začali shánět informace kolem vytápění krbovou vložkou. Obešla jsem dvě realizační firmy po Plzni, které měly velmi dobré reference. Nachytřila jsem se a nakonec jsme se…

Levný komín je jako levné lano na bungee jumping

Levný komín je jako levné lano na bungee jumping
Výrobce komínových systémů, společnost Schiedel, oslaví v roce 2018 čtvrt století na českém trhu. To je jednoznačný důvod k radosti, ale i k bilancování. Zeptali jsme se jejího obchodního ředitele…

Diskuzní fórum

  • Kanalizace
  • Děkuji za odpovědi Takže by jste mi doporučili spíše vlastní čov? Nebo bych mohl ještě...
  • Autor Honza&Janina | 26. dub 2018 21:00
  • Projekt bungalovu
  • Pekný večer prajem. Ten Váš projekt je pekný rohový bungálov. LEn neviem či tri wc so...
  • Autor jojala | 26. dub 2018 20:26