Reklama
Vyhledat: 
Tak jsme se postupně přehoupli do další fáze našeho domu - finalizace, a tak je pomalu čas udělat rekapitulaci ceny, času i jednotlivých kroků od hrubé stavby do teď.
Další etapa, co nás čekala, byla malování a světla.
Vypínače a zásuvky jsou elektrická zařízení a měl by vám je tedy instalovat pouze profesionál, který má náležité odborné znalosti a příslušné přezkoušení z vyhlášky č. 50. Rozvod elektřiny je nejlepší prodiskutovat s elektrikářem.
Říjen, Listopad 2012 Nainstaloval jsem zásuvky a vypínače – manželka si vybrala Logus (opět po zdlouhavém vybírání). V říjnu nám taky dovezli a nainstalovali dveře od Solodoor.
LED liniové osvětlení je novým trendem v užitkovém i dekorativním osvětlení jak v interiérech, tak i v exteriérech. K jeho hlavní výhodě patří již z názvu patrná dlouhá světelná linie, čímž dochází k úbytku vrhaného stínu. Právě proto je tento typ osvětlení tak vhodný k umístění u…
  V lednu 2012 jsme ohledně rozvodů elektriky, vody a kanalizace poptali pár firem a nakonec jsme se rozhodli svěřit elektriku kolegům od švagra a vodu, kanalizace a posléze i topení a podlahy místní instalatérské firmě.
Vánoce jsou jediným okamžikem – obdobím, kdy dokážu být shovívá ke kýčovitým věcem. Vlastně je tak nějak podvědomě vyhledávám. Myslím si, že advent a svátky je čas barev, pohádkových příběhů, sněhuláků, vloček… A také nesmí na každém kroku chybět vánoční dekorace a svítící řetězy.
To, že svítidla patří mezi velmi vyhledávané produkty, bez kterých se málo kdo obejde, je zřejmé. Která jsou však nejvyhledávanější, o které je největší zájem a jak je vlastně vybírat?
LED žárovky jsou dnes velice žádané jako náhradní zdroj za klasické žárovky, a to hlavně díky výhodám, které vám nabízí. Jednou z hlavních výhod je rapidně nižší spotřeba elektrické energie. To znamená že vám zajistí mnohem levnější osvětlení a zároveň je šetrným zdrojem pro životní prostředí.
Valentýn, svátek zamilovaných přichází již příští úterý, stejně jako každý rok 14.února 2012. Své „Miluji Tě“ můžete říci i hodnotným dárkem. Darujte něco kvalitního, darujte něco co nemá jen jednorázové použití, darujte lampičku!
Již od prvního týdne tohoto roku prodáváme svítidla, která jsme naskladnili před Vánoci a zcela nevyprodali se slevami, jako kompletní povánoční výprodej. Právě nyní můžete nakupovat svítidla a osvětlení se slevou až -67%!!! Zbývají nám již jen poslední kusy a slevy, které jsou nyní se již nebudou…
Tešíme sa pomaličky z každej maličkosti. Do konca roka sme stihli ešte zatepliť strechu. Dali sme Knauf s tou novou technológiou Ecose. Strechári nadávali že to strašne pichá, veď preto sme to dali aj robiť firme :-), trocha škodoradosti nezaškodí.
Doba se posouvá a sní i technologie.Vše se mění a týká se to i nároků  na komfort co se týče bydlení. Spotřeba elektrické energie na osvětlení jedné domácnosti představuje stále značnou položku v rodinném rozpočtu a co do budoucna to jistě nebude lepší co do výše ceny…
Na co si máme dát pozor při koupi světla do koupelny? Koupelnová svítidla musí splňovat náročné požadavky jak na kvalitu osvětlení, design, tak především na bezpečnost. Prostředí koupelen je v porovnání s ostatními prostory velice nestandardní a udržuje se v ní vlhkost, s velkým podílem vysrážených vodních par.…
A hin sa hukáže… jestli nemáme některé kabely úplně zbytečně a jestli vůbec budeme svítit
Dětská svítidla obecně většinou vybíráme výhradně dle motivu, které dané svítidlo zdobí a které je oblíbené našim dětem. Je pravdou, že trh nabízí v této oblasti nepřeberné množství variant a provedení a tak je možné dětská svítidla plně realizovat dle přání a koníčků našich dětí. Nicméně je…
Naštěstí pryč jsou doby, kdy bylo na výběr pouze z jednoho až dvou druhů typů svítidel do kuchyně, kdy se používala spíše nevýrazná univerzální svítidla, která svítidla více do prostoru než na pracovní plochu a veškerý výběr osvětlení do kuchyně se točíl zejména a výhradně jen na…
Pokud přemýšlíte o zkrášlení vaší zahrady, nebo o bezpečnost v podobě osvětlení příjezdové cesty či nasvícení schůdků k vašim dveřím, měly byste se nejdříve především zaobírat bezpečností samotného svítidla.
Hledáte jednoduchý program, ve kterém budete moci snadno a rychle navrhnout rozmístění světel a vypínačů ve svém domě? Právě takový program si můžete stáhnout a to zcela zdarma.
Právě jste dostavili a bydlíte již ve svém novém domě? Nebo již bydlíte delší dobu a trávíte jedny z prvních Vánoc? Udělejte si radost moderními LED svíčkami, které pomohou vytvořit tu pravou Vánoční atmosféru a zároveň poslouží i v ostatních měsících celého roku.

Mohlo by Vás zajímat

Diskuzní fórum

  • Stavba opěrné zídky
  • Ahoj stavebníci, chtěl bych vás poprosit o rady ohledně výstavby opěrné zídky. Mám zahradu...
  • Autor Pjóťa | 26. bře 2017 23:01
  • Jaké zvolit vytápění ?
  • Dobrý den obracím se na vás s prosbou o radu ohledně vytápění ...mám naprojektováno...
  • Autor Gabča a Kubík | 26. bře 2017 22:29
  • Zkušenost s omítkou THERMOSAN
  • Dobrý den má někdo zkušenost s touhle omítkou na stránkách fasada-sanace.cz/thermosan/...
  • Autor Loco | 26. bře 2017 20:54