Reklama
Reklama
Vyhledat: 

Navaření ipy a lepení polystyrenů

Od 28.11. jsme se pustili do protahování kabelů skrz zdi ven. Za dva dny jsme stihli všechny otvory vyvrtat, protáhnout, dost nám pomohlo využití ,,péra,,. Není nad historické, časem ošlehané péro, které jsem už jednoho času chtěla dát do starého železa. K péru jsme eletrikářskou páskou připevnili kabel, který jsme horizontálně prostrčili dutými cihlami(VPC). Byl to mazec a celkem čistá pěkná práce bez drážkování. Zítra jen poslední ďura na alarm. :)

Dneska nám dorazil zase náš stavební dozor, doprobrali jsme detaily lepení polyše, svařování ipy. Makáči s polyšem dělali drobet psí kusy, tak jim bylo vše ostře vysvětleno...dneska byly nějaké erupce na slunci, dlouho jsem stavební dozor neviděla takhle rozjetý..ale bylo třeba a mohu mít dál klidné spaní. Není nad velmi kvalitní stavební dozor. Pár věcí už podchytil ...celkem zásadních..a spousty peněz tím i ušetřil.

Doporučte tento článek svým přátelům

Reklama

Přidejte svůj komentář k článku

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit

2 komentáře

  • Odkaz Komentáře Alda úterý, 05 prosinec 2017 22:19 napsal(a) Alda

    Město Touškov :)

  • Odkaz Komentáře Jana a Ondřej úterý, 05 prosinec 2017 09:31 napsal(a) Jana a Ondřej

    Dobry den, mohu se zeptat kde stavite? Rad bych se podival a pokonzultoval :-)

Alda

Alena

Věk: 31

David

Věk: 37
Zaměstnání: Přivrtej, zaměř, uřež

Detaily domu

Kraj: Plzeňský
Velikost pozemku: 1 240 m2
Zastavěná plocha domu: 148,9 m2
Podlahová plocha domu: 120 m2
Typ domu: přízemní
Plánovaný rozpočet: 4 500 000 Kč

Související články

Fasáda

Fasáda
Trvalo hodně dlouho, než jsme si ujasnili barvy a tvary, které budou na fasádě. Podle prvních dvou desítek fotografií v galerii poznáte, že jsem se na počítači pořádně vyřádil :-). Nakonec…

5. FÁZE - VNITŘNÍ A VNĚJŠÍ OMÍTKY

5. FÁZE - VNITŘNÍ A VNĚJŠÍ OMÍTKY
Přišlo jaro a tak jsme se v dubnu pustili za rozumných teplot do vnitřních i vnějších omítek. Vnitřní stěny jsme srovnali lepidlem a poté vše štukovali Hasitem.

Perlinka, prostupy pro rekuperaci

Perlinka, prostupy pro rekuperaci
Po delší době opět čas na pár řádek. Záklopy z OSB desek dodělané a přelepené. Čekáme na kotvy na pergolu, nějak nevyzbyl šedý polystyren, čekáme na dodání.

Diskuzní fórum