Reklama
Reklama
Vyhledat: 
×

Upozornění

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 5833

VIDEO: STAVBA PASIVNÍHO DOMU SVÉPOMOCÍ KROK ZA KROKEM – celodenní přednáška na veletrhu FOR ARCH 2016

Největší svépomocná akce roku se tentokrát zaměří na stavbu pasivního domu v podání Pavla Tesárka. Vítání jsou všichni, kdo se chtějí dozvědět postupy, rady a tipy, jak se staví pasivní dům svépomocí. Přednáška bude rozdělena do několika dílčích etap tak, jak se dům, který můžete sledovat v projektu Svépomocí ŽIVĚ, stavěl. 

Přednáška je určena všem budoucím i současným svépomocným stavebníkům, kteří se chtějí inspirovat a načerpat tipy z praxe od svépomocníka, který byl před několika lety v naprosto stejné situaci, v jaké se možná nacházíte právě teď Vy.

Po dokončení prvního domu se rozhodl pro stavbu dalšího, tentokrát pasivního domu.


Zkušenosti, úspěchy, nezdary a tipy z praxe

Stavbu pojal trochu experimentálně a při realizaci pasivního domu svépomocí vycházel z nejčastěji používaných materiálů a postupů, které stavebníci běžně volí u nepasivních domů.

Nyní, po téměř roce a půl od zahájení stavby pasivní domu, se s Vámi Pavel podělí o získané praktické zkušenosti, úspěchy i věci, které by dnes udělal jinak.

V průběhu přednášek si Pavel bude zvát hosty, kteří mu pomáhali v jednotlivých etapách stavby a prostor dostanou i Vaše dotazy.


obr1


Pro koho je konference určena?

Konference svépomocí je pro každého svépomocného stavitele, rekonstruktéra či kutila, který chce načerpat tipy z praxe, pohovořit s ostatními svépomocníky nebo jen získat odvahu pustit se do svého projektu.


Proč byste na konferenci měli dorazit?

Řekneme si přesné náklady na stavbu v jednotlivých stavebních etapách. Detailně projdeme jednotlivé etapy stavby domu a řekneme si, jak se z mého pohledu liší u pasivu v porovnání s „běžným domem“. 

Zmíníme časovou náročnost jednotlivých etap. Celý průběh stavby uvidíte na krátkých videích a doposud nezveřejněných fotografiích. Prozradím vám, jakých chyb jsem se dopustil a co by bylo potřeba předělat.

Po skončení přednášky rozešleme každému účastníkovi, který byl přítomen v sálu, detailní položky všech nákladů, které jsme na stavbu domu vynaložili.


Rezervujte se své místo na konferenci již nyní >>


Kde a kdy konference proběhne?

Konference se uskuteční na letošním veletrhu FOR ARCH 2016 v nově otevřeném kongresovém sále v hale č.2. v sobotu 24.9.2016 od 10:30 hodin. Sál bude pro účastníky otevřen již od 10:00 hodin. Vstup na konferenci je zcela zdarma.


Jaký bude program?

Připravovaný program konference je detailně rozepsán na stránce konference, na které si můžete současně zdarma rezervovat své místo v sále.

Těšíme se na Vás na konferenci.

Tým Svépomocí.cz

Video

Redakční článek

Doporučte tento článek svým přátelům

Reklama

Přidejte svůj komentář k článku

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit

Související články

Na Krkonošském veletrhu v Trutnově se pobavíte, inspirujete a nakoupíte.

Na Krkonošském veletrhu v Trutnově se pobavíte, inspirujete a nakoupíte.
Krkonošský veletrh se koná ve Společenském centru Uffo v Trutnově v pátek 27. dubna od 9 do 18 hod. a v sobotu 28. dubna od 9 do 17 hod. Veletrh…

Nízkoenergetické a pasivní stavby na veletrzích FOR PASIV a CESTY DŘEVA

Nízkoenergetické a pasivní stavby na veletrzích FOR PASIV a CESTY DŘEVA
Poradenská centra plná odborníků připravených poradit, stánek Státního fondu životního prostředí ČR s přehledem dotací, přednášky na aktuální témata, konference s názvem Inovace pro nulové budovy, soutěž GRAND PRIX o…

Jaké vytápění použít v pasivním domě poradí odborníci na veletrhu FOR PASIV

Jaké vytápění použít v pasivním domě poradí odborníci na veletrhu FOR PASIV
Návratnost investice do topného systému pasivních domů je delší než u jiných staveb. Majitelé musí zvážit, zda preferují nižší pořizovací náklady a následnou vyšší spotřebu energií, nebo naopak. Více informací…

Diskuzní fórum

  • Obvodové zdivo
  • Tak já z 44 T profi stavím, a musím namítnout, že by vata vypadávala při drážkování pro...
  • Autor lto | 22. čen 2018 13:22
  • stříkaná PUR izolace v podkroví
  • Dobrý den, rád bych se zeptal na zkušenosti se stříkanou PUR izolací. Mám v plánu zateplení...
  • Autor Salmos | 22. čen 2018 12:55
  • Půjčka od státu
  • Dobrý den, chtěl jsme se zeptat , nevíte někdo víc o půjčce od státu , která se teď...
  • Autor Roman&Lenka | 22. čen 2018 12:29