Reklama
Reklama
Vyhledat: 

VIDEO: STAVBA PASIVNÍHO DOMU SVÉPOMOCÍ KROK ZA KROKEM – celodenní přednáška na veletrhu FOR ARCH 2016

Největší svépomocná akce roku se tentokrát zaměří na stavbu pasivního domu v podání Pavla Tesárka. Vítání jsou všichni, kdo se chtějí dozvědět postupy, rady a tipy, jak se staví pasivní dům svépomocí. Přednáška bude rozdělena do několika dílčích etap tak, jak se dům, který můžete sledovat v projektu Svépomocí ŽIVĚ, stavěl. 

Přednáška je určena všem budoucím i současným svépomocným stavebníkům, kteří se chtějí inspirovat a načerpat tipy z praxe od svépomocníka, který byl před několika lety v naprosto stejné situaci, v jaké se možná nacházíte právě teď Vy.

Po dokončení prvního domu se rozhodl pro stavbu dalšího, tentokrát pasivního domu.


Zkušenosti, úspěchy, nezdary a tipy z praxe

Stavbu pojal trochu experimentálně a při realizaci pasivního domu svépomocí vycházel z nejčastěji používaných materiálů a postupů, které stavebníci běžně volí u nepasivních domů.

Nyní, po téměř roce a půl od zahájení stavby pasivní domu, se s Vámi Pavel podělí o získané praktické zkušenosti, úspěchy i věci, které by dnes udělal jinak.

V průběhu přednášek si Pavel bude zvát hosty, kteří mu pomáhali v jednotlivých etapách stavby a prostor dostanou i Vaše dotazy.


obr1


Pro koho je konference určena?

Konference svépomocí je pro každého svépomocného stavitele, rekonstruktéra či kutila, který chce načerpat tipy z praxe, pohovořit s ostatními svépomocníky nebo jen získat odvahu pustit se do svého projektu.


Proč byste na konferenci měli dorazit?

Řekneme si přesné náklady na stavbu v jednotlivých stavebních etapách. Detailně projdeme jednotlivé etapy stavby domu a řekneme si, jak se z mého pohledu liší u pasivu v porovnání s „běžným domem“. 

Zmíníme časovou náročnost jednotlivých etap. Celý průběh stavby uvidíte na krátkých videích a doposud nezveřejněných fotografiích. Prozradím vám, jakých chyb jsem se dopustil a co by bylo potřeba předělat.

Po skončení přednášky rozešleme každému účastníkovi, který byl přítomen v sálu, detailní položky všech nákladů, které jsme na stavbu domu vynaložili.


Rezervujte se své místo na konferenci již nyní >>


Kde a kdy konference proběhne?

Konference se uskuteční na letošním veletrhu FOR ARCH 2016 v nově otevřeném kongresovém sále v hale č.2. v sobotu 24.9.2016 od 10:30 hodin. Sál bude pro účastníky otevřen již od 10:00 hodin. Vstup na konferenci je zcela zdarma.


Jaký bude program?

Připravovaný program konference je detailně rozepsán na stránce konference, na které si můžete současně zdarma rezervovat své místo v sále.

Těšíme se na Vás na konferenci.

Tým Svépomocí.cz

Video

Redakční článek

Doporučte tento článek svým přátelům

Reklama

Přidejte svůj komentář k článku

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit

Související články

Výsledky soutěže o praktické ceny odhaleny. Víme, kdo měl na FOR ARCH štěstí

Výsledky soutěže o praktické ceny odhaleny. Víme, kdo měl na FOR ARCH štěstí
Stejně jako každý rok patřil týden od 19. do 23. září jen stavebníkům. V areálu PVA EXPO v pražských Letňanech se opět konala událost mezinárodního věhlasu, stavební veletrh FOR ARCH.…

Hlasování do soutěže Svépomocník sympaťák 2017 je u konce. Kdo se stal nejsympatičtějším svépomocníkem?

Hlasování do soutěže Svépomocník sympaťák 2017 je u konce. Kdo se stal nejsympatičtějším svépomocníkem?
Na mezinárodním veletrhu FOR ARCH, který se konal od 19. do 23. září, tým Svépomocí.cz nemohl chybět. A celý týden se soutěžilo! Kromě soutěže o praktické ceny v celkové hodnotě…

Za dva dny startuje konference Stavba cihlového pasivního domu pohledem svépomocného stavebníka

Za dva dny startuje konference Stavba cihlového pasivního domu pohledem svépomocného stavebníka
Už jen dva dny zbývají do očekávané konference Stavba pasivního domu svépomocí, kterou provede zakladatel portálu Svépomocí.cz Pavel Tesárek. Na třetím ročníku, jenž nese název: Stavba cihlového pasivního domu pohledem svépomocného…

Diskuzní fórum

  • Výhodnost vytápění elektro/plyn
  • Dobrý den, na takto položenou otázku se nedá odpovědět. Ona je sice 1 kWh plynu levnější...
  • Autor Jiří Kubíček | 22. lis 2017 21:09
  • Stříkaná izolace
  • Dobrý den, sice je to starší konverzace ale snad někomu ještě pomůže, my máme velmi dobrou...
  • Autor dominik123 | 22. lis 2017 11:38
  • Mokré zdi kolem oken, plísně
  • Dobrý den, Obecně řečeno - ke kondenzaci vody dochází na chladných površích, velmi s tím...
  • Autor Blanka Cabovská | 22. lis 2017 10:23