Reklama
Reklama
Vyhledat: 
Odpovědět

Téma: Pasivní dům cca 100m2 částečně svépomocí - cena.

Vložil: Bart
Dne: 11. pro 2016 20:49

Dobrý den,

rádi bychom si postavili popřípadě nechali postavit dům a chtěli bychom aby byl pasivní už z pohledu úspory energií a ekologie a také z proto, že všude na internetu nás propagační materiály a videa utvrzují v tom, že pasivní dům není po odečtu dotací o nic dražší než stejný zamýšlený dům nepasivní. Ale jak už to tak dnes bývá jsme mladá rodina a jde nám zároveň dost peníze resp sumu kterou budeme muset vynaložit na takovýto dům. Co se ceny domu týká, nechtěli bychom přesáhnout hranici 2,5 mil korun vč. daně. (Jen dům, pozemek máme)

Dům by měl být ideálně bungalov s cca 100 metry užitné plochy. Je toto podle vás reálné a má cenu se dále zabývat pasivními domy? Počítáme samozřejmě i s možností stavby svépomocí ale pravděpodobně jen do fáze kam až nám to (ne)odbornost dovolí.


Prozatím máme v plánu něco takového:
www.gservis.cz/projekty-rodinnych-domu/p...i_dum_fasthome1.html

Kdybyste věděli o podobném ale lepším dejte vědět, budeme rádi za jakýkoliv konstruktivní feedback.

S pozdravem

Zdeněk a Tereza Bartůškovi
Odpovědět

Vložil: lukysz
Dne: 11. pro 2016 21:21

Zdrevím,
i bez dotací se lze na takovou cenu dostat. Čím více si uděláte sami, tím levnější to bude.
Odpovědět

Vložil: CruzerCZ
Dne: 18. kvě 2017 22:02

Dobrý den,

chtěl jsem se zeptat zda již máte zakoupen projekt a pokud ano zda by bylo možné poskytnout v jaké velikosti je dům a součet všech materiálu ze kterého bude dům (i množství to se mě zda že Gservis dodává) potřebuju to pro propočet materiálu cenově.

Když tak prosím zašlete na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dekuju moc
Odpovědět
Odpovědět