Reklama
Reklama
Vyhledat: 
Odpovědět
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: Rozpočet bungalov 130m2

Vložil: Marťásek a Radka
Dne: 11. bře 2017 17:18

Dobrý den ve spolek :-)

My s ženou jsme právě ve fázi rozpočtu a výběru baráčku a po nahlédnutí na půdorys nás oba naprosto uchvátil! Doslova je tam vše co jsme chtěli a přesně tohle jsme hledali! Psal jsem Vám s dovolením na Váš e-mail. Měli by jsme zájem o bližší podrobnosti. Moc děkuji za Odpověď s pozdravem Martin a Radka
Odpovědět

Vložil: CruzerCZ
Dne: 18. kvě 2017 21:34

Dobrý den,
zrovna na tento dům jsem se zaměřil a velice o tomto domu uvažuju (jen já chcu pasivní) www.gservis.cz/projekty-rodinnych-domu/p...i_dum_fasthome1.html .
Zajímalo by mě jak daleko je stavba a kolik již stála.
Zároveň myslíte že stavba svépomoci v ceně od Gservis je reálná?

Děkuju za odpověď :)
Poslední úprava: 18. kvě 2017 21:37 od CruzerCZ.
Odpovědět

Vložil: David a Barunka
Dne: 18. kvě 2017 22:32

Ahoj. Napiš mi na email.
Ve volné chvilce muzu odpovedet na vic otazek. Momentalne tento vikend budeme vylivat venec a mame objednane vazniky. Cena zatim necelych 450.000,-

Cena na gservis je podle me nerealna, ale nemohu soudit.
My mame na vystavbu 2.500.000,- a realne o tom budu moct mluvit az dostavime :) Zatim nevim jak se vejdeme ale dle propoctu ano a jeste by melo zbyt.

S tim pasivem si to rozmyslete. Ja jsem se vykaslal na nejake priblble tabulky uredniku a delam to podle sebe. Kdyz clovek pouziva zdravy rozum, tak taky postavi pasiv. System tech dotaci je sileny. Musite si spoustu veci nechat udelat od firem a nebo koupit zbozi od konkretni firmy atp... je to dost svazujici.

Pokud budete stavet z cihel tak za me naprosto doporucuji stavet na penu. ta rychlost a cistota prace to je proste parada kor pro nas kteri na stavbu jezdime po praci.
Odpovědět
Odpovědět
  • Strana:
  • 1
  • 2