Reklama
Reklama
Vyhledat: 
Odpovědět
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: Hypotéka zkušenosti Raiffeisen vs KB ?

Vložil: Miriam
Dne: 30. lis 2015 16:39

Kamarádka s manželem zvolili Equa bank a chválí si.
Odpovědět

Vložil: osssec
Dne: 01. pro 2015 15:48

taky jsem si bral hypo u Equa a maximalní spokojenost. Kolega v práci je u Raiff, ale dotlačili ho do tolika produktů, že RPSN je oproti hyp. úroku o 2% vyšší...
Odpovědět

Vložil: Petr,Verča a Ondrášek
Dne: 04. led 2016 09:40

Zdravím, chtěl bych se zeptat na zkušeností s hypotékami od České spořitelny.
Nabízí mi úrok 1,99% s fixací na 8 let. Hypotéka je na 2 mil. na 30 let a splátka vychází cca 7 400 Kč měsíčně plus cca 750 Kč měsíčné na pojištění schopnosti splácet.
Děkuji za rady.
Odpovědět

Vložil: MikeVillegas
Dne: 28. bře 2017 15:13

Díky celosvětové pavučině za to, že nám dává takové velké možnosti. Nedávno jsem potřeboval úvěr a našel jsem vynikající servis pro výběr úvěrové společnosti mbank kontakty. Radím Vám použít, pokud také potřebujete úvěr.
Odpovědět

Vložil: Hugous
Dne: 17. říj 2017 12:30

Poradíte někdo dobrý zdroj aktuálních! informací o hypotékách? Jsem laik a finanční polonegramot, takže něco, co pochopí opravdu každý. Nechce se mi hned volat finančním poradcům nebo se nedejbože ptát v bance.
Odpovědět

Vložil: 5CH
Dne: 17. říj 2017 14:56

Zdravím každý má jiné možnosti, tak mě třeba finanční poradce vysvětlil rozdíly mezi bankami, jaké výhody kde můžu využít a podle toho jsem se rozhodl. Navíc schůzka není závazná, tak pokud se Vám jeho nabídky nebudou zdát výhodné, tak takovou informaci můžete mít jen jako doporučení a vše si zařídit jinde.
Když jsem si ale výslednou nabídku srovnal s nabídkou na stránkách banky se stejnými parametry, tak byla výhodnější ta přes poradce.
Na co by se ale nemělo zapomínat je sehnat si včas všechny potřebné dokumenty co banka většinou/nebo zřejmě bude potřebovat. Jinak se vyřízení protáhne o 1-2 měsíce kvůli pár chybějícím potvrzením. A moje zkušenost je taková, že bankéř který to schvaluje si o jednotlivé dokumenty říká postupně, takže pak není problém vyřizovat hypotéku i déle než 3 měsíce.
Odpovědět

Vložil: Hugous
Dne: 20. říj 2017 16:27

A každá taková schůzka s finančním poradcem je předpokládám placená? Omlouvám se za možná tupý dotaz, ale nemám zkušenost. Jakýsi výčet dokumentů potřebných k žádosti jsem našel zde www.hypoteka.cz/pruvodce-hypotekou/?tab=mortgage, ale asi nebude kompletní? Je snad někde k nalezení nebo mi ho skutečně řekne až konkrétní banka - bankéř? Děkuji za cenné rady.
Odpovědět

Vložil: 5CH
Dne: 20. říj 2017 23:23

Kdyby jejich službybyly placené, tak by to na kvalitě akorád přidalo, ale placeni jsou z možné budoucí marže banky a žádnou smlouvu s nimi nepodepisujete, max že se jimi necháte zastupovat. Většinou nabízí všechny (dostupné v daném místě) ale třeba Fio asi s málokterým spolupracuje, ale jejich nabídka pro srovnání v jejich kalkulačce.
Jinak né každá banka dá hypotéku na vše. Některé novější banky mají menší rozsah.
Odpovědět
Odpovědět
  • Strana:
  • 1
  • 2