Reklama
Reklama
Vyhledat: 
Odpovědět

Téma: Plechová garáž- KONSTAL

Vložil: Vendel
Dne: 13. srp 2017 05:27

Ahoj všichni, chtěl jsem se zeptat zda někdo nemá zkušenost s plechovými garážemi například KONSTAL garáže. Potřebuji garáž alespoň 30m2 při omezeném rozpočtu a tak mne napadlo, že by ta plechová garáž mohla být dobrá alternativa. Nemá s nimi někdo zkušenost ? Vydrží to něco ? Tepelná izolace asi nic moc že ? Po kalkulaci by mě vyšla ta garáž asi na necelých 40 tisíc. Jen by mě pak mrzelo kdybych si za podobnou či mírně vyšší cenu mohl postavit svepomoci garáž "zděnou".
Děkuju za postřehy a informace :)
Odpovědět

Vložil: zero2
Dne: 13. srp 2017 22:56

Úplně nevím, jakou máte na mysli, v jaké konfiguraci a podobně. 30m2 je asi dvojgaráž.
My máme doma plechovou, tu základní, bez izolace, bez podlahy, za 10 tisíc. Tam je třeba problém ten, že střecha má omezenou nosnost, tj. když byl mokrý sníh, museli jsme ho preventivně shrnovat.
Zkuste napsat rozměry, třeba by se dal odhadnout rozpočet.
Odpovědět

Vložil: Vendel
Dne: 14. srp 2017 17:52

No dvojgaráž tak nějak, prostě garáž o rozměrech 30m2 kde byly dvere a jedny výklopná vrata. Konstrukce z profilu pozinkovanych a strechu se sklonem dozadu. Jde mi o to jestli by bylo mozne za třeba těch 40-50 tisic postavit garaz treba z porfixu nebo podobneho materialu spolecne se zakladovkou :)
Odpovědět

Vložil: lukysz
Dne: 14. srp 2017 21:06

Zděnou dvojgaráž budete rád když celou splácáte do 200tis. Za těch 40tis. budete mít tak akorát desku.
Odpovědět
Odpovědět